» 
»
 

Hayat Şarkısı 43. son bölüm fragmanı! Haftaya heyacan yükseliyor

Hülya ile Kerim aşkı sona doğru yaklaşırken Hayat Şarkısı 43. bölüm gelişmeleri ile yine heyecanda zirve yapacak. 21 Şubat'ta yayınlanacak Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı ipuçlarını veriyor. Son bölümde çocuklara ne oldu?

Kanal D'nin sevilen dizisinde heyecan fırtınası devam ediyor. Uzun süren aşk macerasında sona gelen Hülya ve Kerim Hayat Şarkısı 43. bölüm fragmanında neler yaşıyor? Artık evin içine kadar girmeyi başaran ve çocuklara ulaşan esrarengiz adam Cem'mi? Melek'in durumu ne olacak? Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Yalanla dolanla Kerim'i kendisine sonunda aşık etmeyi başaran Hülya yolun sonuna geldi. Geçmiş herkesin gözleri önüne serildi ve her şey alt üst oldu. Ancak Hülya'dan vazgeçemeyen Kerim ve tüm geçmişi silmeye hazır olan Cevher ailesine rağmen Hülya burnunu düşürmemekte kararlı. Bir taraftan Hazer Torunbaş ile Kerim'i kıskandırmaya devam eden Hülya, diğer yandan onu yandan onun evliliklerini kurtarma çabalarına kayıtsız kalınca işler daha da yokuşa sürüldü. Hayat Şarkısı dizisi son bölüm gelişmelerinde yüzüğünü de çıkardığını görünce Kerim Hülya'yı geri döndürme çabalarına artık son verdi ve o da pes ederek boşanmayı kabullendi. Ancak ortada dolaşan esrarengiz kişi tüm gelişmeleri tersine mi döndürecek?

Son bölüm Hayat Şarkısı gelişmelerinde eve giren esrarengiz kişi büyük ihtimalle öldüğü düşünülen Cem. Ancak artık işler daha da tehlikeli bir boyuta geliyor ve gizemli adam evde Hülya'nın yollarına gül dökerek çocukların yanına kadar giriyor. Peki çocuklara ne oldu? Onlara zarar verdi mi?

Hayat Şarkısı son bölüm gelişmelerinde Melek'in aklı dengesini yitirmesi nedeniyle ilaçlarla tedavi başlamış olması Hüseyin'i etkiliyor ve bir taraftan kızı ve eski karısı diğer yanda Melek arasında bocalamaya devam ediyor. Hüseyin hangi tarafı seçecek Hayat Şarkısı 21 Şubat gelişmeleri arasında bu da merakla bekleniyor olacak. Hayat Şarkısı fragman ve gelişmeleri buradan takip edilebilir.

Hayat Şarkısı 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izlenebilecek ve tüm 21 Şubat fragman gelişmeleri öğrenilebilecek. Hülya ve Kerim arasındaki gelişmeler, Melek'in durumu ve esrarengiz kişinin kim olduğu gelecek bölümlerde ortaya çıkacak. Burcu Biricik ve Birkan Sokullu'nun başrollerinde oynadığı Hayat Şarkısı yeni bölümü 21 Şubat'ta yayında.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *