» 
»
 

Hayat şarkısı 54. bölüm özeti

Hayat Şarkısı 54. bölümünde neler yaşandı.Dizinin yeni bölümde izleyicileri hangi sürprizler karşıladı. İşte Hayat Şarkısı 54. bölümü özeti

Oyuncu kadrosunda Ahmet Mümtaz Taylan, Brikan Sokullu, Ecem Özkaya, Burcu Biricik ve Tayanç Ayaydın gibi isimlerin bulunduğu  Hayat Şarkısı, 54. bölümüyle bu akşam izleyicisiyle buluşacak. Kadrosunda Ahmet Mümtaz Taylan, Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya ve Tayanç Ayaydın gibi isimlerin yer aldığı Hayat Şarkısı, 54. bölümüyle bu akşam izleyicisiyle buluşacak.

Bir önceki bölümde, Bayram Cevher’in evlenme kararı alması, herkeste büyük bir şaşkınlığa sebep olmuştu. Mahsa ve Bayram’ın arasındaki ilişkiyi öğrenen Süheyla, daha önce aldığı boşanma kararından geri dönmemişti. Bu yaşananlardan sonra Süheyla’nın kalbine yeniden girmek isteyen Bayram Cevher, evlenme kararı alır. Herkesi şok eden bu kararların ardından, Hatice halanın yüzü gülmeye başladı. Kendi köyünden tanıdığı bir kız ile Bayram Cevher’i görüştüren Hatice, bu evliliğin oluşması için ne gerekiyorsa yapmaya kararlıdır.

Bu sok etkisi yaratan olaylara en büyük tepkiyi Hüseyin ile Kerim verirken, anne ve babalarının boşanmasını istemeyen iki kardeş, düşüncelerini açıklarlar. Bayram Cevher’in büyük bir tepkisine neden olan bu durum tartışmalara yol açar. Kerim ile Hüseyin, evi terk etme kararı alırlarken ve bir daha babalarının kendilerini göremeyeceğini kapıdan çıkarken kendisine söylediler.

Dizinin en komik ve sürekli olayların içinde olan Hülya ile Mahir ikilisi, uzun süren küslüklerinden sonra barışırlar. İpek yüzünden küsen maceraperest ikili,  birbiri olmadan yaptıkları operasyonlardan zevk alamayacaklarını anladılar ve yola birlikte devam etme kararı aldılar.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *