» 
»
 

Hayat şarkısı 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs yeni bölümde neler olacak?

Ekranların sevilen dizisi Hayat Şarkısı son bölümde neler yaşandı? Dizinin yeni bölümü izleyicileri hangi sürprizlerle karşıladı? İşte Hayat Şarkısı son bölüm özeti ve 56. bölüm fragman bilgileri...

Televizyon dizileri arasında en sevilenler arasında yer alan Hayat Şarkısı son bölüm dün akşam ekranlara geldi. Hayat Şarkısında, hala Nejla kimsenin onu evlerinde istemediğini düşünerek köye dönme kararı aldı. Bu süreçte eski günleri hatırlayan hala, aile içindeki dedikoduları, geçmişte yaptığı hataları aklına getirerek “kendim ettim kendim buldum” deyip köye doğru yolculuk yapmak için eşyalarını hazırlattı.

Hüseyin’in kendisine evlenme teklifi dahi yapmadığını söyleyen Zeynep, Hülya ile birlikte Hüseyin ve Kerem’e moral vermek için bir yemek hazırladılar. Ancak yemekte babalarının yarattığı olaylar yüzünden moralleri olmayan kardeşlere, Hülya’nın kırdığı potlar da etkili olmadı. Zeynep’in hamile olduğunu gece uyumadan önce Kerem’e anlatan Hülya bunu bir sır olduğunu söylerken, birlikte ilk defa bir plan ve program yapmanın heyecanını yaşadı. Yapacakları planda abileri Hüseyin’e bu konu ile ilgili subliminal mesajlar verecekleri kararını aldılar. Diğer planlarında Süheyla ve Bayramla birlikte Hüseyin ve Zeynep’i de cafede bir araya getirirlerken, hep birlikte özel yemek masalarını izleyen aile bireyleri Mahir’in,  düğünlerinde çalan şarkıyı da açınca o eski günleri yeniden hatırlarlarken, Hüseyin elindeki yapma çiçeğin içinde sakladığı yüzükle Zeynep’e evlenme teklifi etti.

Baba Cevher, ablası Nejla’nın evde olmadığını akşam yemeğinde fark edince, telefonuna sarılarak Hüseyin’i aradı ama orada da olmadığını öğrenen Bayram Cevher, annelerinin eve döndüğü ilk gününde kimsenin yanlarında olmamasından dolayı söylenerek telefonu kapattı. Hülya ve Zeynep halayı kapı dışarı ettiklerini kimsenin bilmemesi için yeni bir gizlilik planı içine girdiler. Süheyla’nın halayı aramasıyla durumu öğrenen Bayram moral bozukluğuyla masadan ayrıldı.

Bade’yi görmemesi için sürgün edilen Arda’yı gören Kaya ve Mahir ortak bir kararla Bade’yi aramasını söyledikten sonra telefona sarılan Arda, Bade ile görüşüp muallakta kalan aşkına bir süre daha uzak kalacak gibi görünüyor ama yufka yürekli Bayram Bey kızını kaçırdığını iddia ettiği Arda’yı şirkette şoför karşılama görevlisi olarak işe aldı bile.

Son üç bölümüne girilen dizide şok etkisi yaran olay ise, Hüseyin’in evlenme teklifine yaşadığı eski anıları düşünerek uzun bir süre cevap veremeyen Zeynep’in evet demesi oldu ve gece Bayram’ın nişan yüzüklerini takmasıyla devam ederken Zeynep hamile olduğunu herkesin önünde açıklayarak mutluluklarına mutluluk kattılar.

Zeynep’in küçük kızı ve Ceren ve terapist ile odadayken, Mahir’in telefonuyla bir anda dışarı çıkıp Mahir ile buluşan Hülya kaçırıldığını düşündüğü kocasını bulmak için gittiği sahil kenarı bir kulübeye omuz atarak girdiklerinde bir şok yaşadılar ancak bunun ne olduğunu öğrenebilmek için dizinin son 2 bölümünü beklemek gerekecek. Bakalım gelecek hafta Hayat Şarkısı’nın 56. Bölümünde bizi hangi sürprizler bekliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *