» 
 

Hayat Şarkısı dizisinin yayın günü değişti!

Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Burcu Biricik ve Birkan Sokullu gibi birbirinden değerli isimlerin yer aldığı Hayat şarkısı dizisinin yayın dününde değişikliğe gidildi. Ayrıntılar haberimizde…

Kanal D ekranlarında Salı akşamları yayınlanan yönetmen Cem Karcı’nın izleyici ile buluşturduğu dizi ‘Hayat Şarkısı’ nın mayıs ayına kadar her pazar saat 21.00’de ekrana geleceğini duyuruldu. Cem Karcı’nın sosyal medya paylaşımı ile izleyiciye açıklanan yeni güncelleme ile ilgili yapılan açıklama, dizinin hayranları tarafından “Hayat Şarkısı final yapıyor” şeklinde yorumlandı.

Cem Karcı’nın sosyal medya sosyal medya hesabında yaptığı Sevgili Hayat Şarkısı ailesi çeklinde başlayan açıklamada, 2 Nisan tarihinden itibaren 48. Bölümünle devam edecek olan serüvenin ‘Bodrum Masalı' dizisinden hemen sonra saat 21.00'de özet olmaksızın Mayıs sonuna kadar yayınlanacağı ifade edildi.

Paylaşımında büyük bir aile olduklarının altını çizen Karcı, desteğiniz ve güzel dilekler için teşekkürler etmeyi de ihmal etmedi.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *