» 
 

Hayat Şarkısı reytinglerinde büyük düşüş!

Dün akşam ekranlara gelen diziler arasında Anne reytinglerde birinci, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ikinci olurken, Kanal D ekranlarında beğeniyle izlenen Hayat Şarkısı dizisi ise listenin 15'inci sırasında yer aldı.

29 Kasım Salı reyting sonuçları belirlendi. İddialı üç dizinin birbiri ile kıyasıya yarıştığı 29 Kasım gününün galibi Star TV ekranlarında herkesin gönlünü fetheden Anne dizisi oldu. ATV'nin dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ise onu ikinci sırada takip etti.

Anne dizisinin 6. bölümü AB'de 10.96, Total'de ise 10.81 oran elde etti. Anne dizisinin özeti ise ikinci olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ardından üçüncü sırada yer aldı. Başrollerinde Deniz Çakır ile Oktay Kaynarca'nın yer aldığı ATV ekranlarında her Salı yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın dün akşamki 49. bölümü AB'de 9.27, total'de 9.32 oran elde etti.

Geride bıraktığımız haftada 9. sırada yer alan Hayat Şarkısı ise bu hafta 3.80 oranı ile 15. sırada yer aldı. AB'e ise Hayat Şarkısı 7. oldu. Hayat Şarkısı'nın dün akşamki 32. bölümünün hem Anne dizisinin hem de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın özetlerinin arkasında kalması herkesi şaşkına çevirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *