» 
»
 

Hayat Şarkısı sezon finali 21. bölüm fragmanlarında büyük şok!

Ekranlara kısa bir ara verecek olan Hayat Şarkısı 21. bölümü ile sezon finalinde bu akşam ekranlara gelecek. 21. bölüm fragmanları ile izleyici karşısına çıkan Hayat Şarkısı'nda Hülya'nın sırları ortaya dökülüyor. Kerim ve Mehmet nereye gitti?

Sezon finali ile ekranlara gelecek Hayat Şarkısı 21. bölüm fragmanları yayınlandı. Nefeslerin tutulacağı yeni bölümde neler olacak? Hülya ile Mahir'in planları, oyunları ortaya mı çıkıyor? Hülya'yı oldukça zor günler bekliyor iken Aylin gerçekleri Kerim'e anlatacak mı? Peki Kerim ile Mehmet nereye gittiler?

21. bölüm fragmanları yayınlanan Hayat Şarkısı bu akşam 20:00'da ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İlk sezon finali ile heyecanın dorukta olacağı dizinin yeni bölümü için geri sayım başladı. Hülya için artık çember daraldı. Kendini bir anda çıkmazda bulan Hülya'nın yeni hamlesi ne olacak? Eğer Hülya'nın Kerim'i kaybetmemek için yaptığı oyunlar ortaya dökülürse, Hülya'nın artık sığınacağı bir limanı kalmayacak. Köşeye sıkışan Mahir, Hülya'nın sırlarını ifşa edecek mi? Nurgül, Bayram Cevahir'e Mehmet'in annesinin Filiz olduğunu açıklayacak mı?

Cevahir ailesi Zeynep'e evde bakmaya karar vermiş ve Kerim'in tepkisi ile karşılaşmışlardır. Hülya koşudan geldiğinde onu Kerim beklemektedir. Hülya Kerim'in telefonuna gelen bir numara ile şok olmuş ve arayan, mesaj atan kişinin Aylin olduğunu görmüştür. Onun numarasını engelleyip Aylin ile görüşmesini istememiştir. Kerim, Hüseyin ile Bayram'a üniversite kurmak istediğini söylemiştir. Bayram Cevher Vakıf Üniversitesi fikri onun hoşuna gitmiştir ve kabul etmiştir. Kerim Almanya'ya gidecektir ve Hülya onu yolcu ederken çok üzülmüştür. Aylin seyehati yarıda bırakıp Kerim ile görüşmek için ona ulaşmıştır. Zeynep'in babası özgürlüğüne kavuşmuştur. Zeynep'de hastaneden çıkmış ve evine dönmüştür.

Cem gizliden gizliye Mahir'in peşine adam takıp takip ettiriyordur. Zeynep'in eve dönmesi ile Melek'e kavuşamayacağını düşünen Hüseyin'in aklı hep Melek'tedir.Müfit, kızının ziyaretine gelmiştir ve evde gerginlikler yaşanmıştır. Cem ile Zeynep yine planlar peşindelerdir. Cem'in adamları Mahir'in geç ulaştığı annesi Eminna'yı kaçırmış ve onu tehdit etmişlerdir. Hülya'nın planlarını ortaya çıkaracaklarını söylemişlerdir. Mahir'in kararı çok önemli. Hülya köşeye sıkıştı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *