» 
»
 

Hayat Şarkısı yeni bölüm izleyiciyi ekrana kilitleyecek

Hayat şarkısı 46. Bölümde Hülya ve Cevher ailesini çok zor bir karar bekliyor. Aile ya Cem’e Mehmet’i verecek ya da Kerim ve Hüseyin’i kaybedecek! İşte ayrıntılar…

Kanal D ekranlarının izlenme rekorları kıran dizi Hayat şarkısı 46. Yeni bölüm için heyecanlı bekleyiş başladı. Yayınlanan yeni bölüm tanıtımları nefes kesiyor. Kerim ve Hüseyin’in başına neler geleceği, Cem’in Mehmet’i almayı başarıp başaramayacağı merak konusu! Bayram Cevher oğullarını kurtarmayı başaracak mı? Kerim ve Hüseyin ölecek mi? Yeni bölümde neler olacak? Hayat şarkısı 46. Yeni bölüm 14 Mart Salı akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Hayat Şarkısı son bölümde Cem Filiz’i kaçırmış ve hesabındaki bir miktar parayı tehditle işbirlikçisinin hesabına geçirtmeyi başarmıştır. Filiz’in ansızın ortadan kaybolmasını şüpheli bulan Mahir ve Filiz’in avukatı araştırmalara başlar. Bu esnada Cem’in Cevherlerin arabasının altına yerleştirttiği bomba rutin bir kontrol esnasında bulunarak etkisiz hale getirilir.

Büyük bir tehdit altında olduklarını bir kez daha anlayan Bayram Cevher tüm aileyi bir araya toplar ancak Hüseyin ve Kerim Hüseyin’in boşanma davası için evden çıkıp, dava sonrasında bir restorana giderek yemek yerler. Bu esnada mekanda pusuda bekleyen Cem’in adamları ikisini de etkisiz hale getirerek kaçırıp bir depoya kapatır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *