» 
»
 

Hayat Şarkısı yeni sezon gelişmeleri 20 Eylül’de bomba gibi geliyor

Haziran ayında sezon finalleri nedeniyle yarım kalan hikayeler tüm kanallarda yeniden başlıyor. Hayat Şarkısı yeni sezon ilk bölümü ile 20 Eylül’de yepyeni gelişmelerle start veriyor.

Hülya ve Kerim’in zoraki başlayan ancak maceradan maceraya koşan evlilik hikayeleri 20 Eylül Salı günü kaldığı yerden Kanal D ekranlarında devam ediyor. Hayat Şarkısı yeni bölüm gelişmelerinde neler yaşanacak merakla beklenirken, Hülya ve Kerim’in git gide ilerleyen yakınlaşmaları yeni sezonda yönünü nereye çevirecek göreceğiz.

Geçtiğimiz sezon başladığı günden itibaren ilgiyle izlenmeye başlayan ve gün geçtikçe reytinglerini arttıran Hayat Şarkısı konusu itibariyle de dizi severlerin ilgisi çekmiş ve kısa sürede final yapmak zorunda kalan diziler kervanına katılmamıştı. Peki Hayat Şarkısı ilk sezon gelişmeleri neler olmuştu bir hatırlayalım. Kerim’i küçücük bir çocukken tanıyan ve o günden sonra ona duyduğu büyük aşka evlilik hayalleri kurmaya başlayan Hülya, sonunda hayallerine kavuşmuş ve aşkından öldüğü adam ile dünya evine girmişti. Ancak bunu nasıl başardığı önemliydi. Zira babasının verdiği söz nedeniyle Melek, yani Hülya’nın ablası, Kerim ile evlenmek zorundaydı. Aşkını bir söz uğruna kaybetmek istemeyen Hülya, ablasına kurduğu bir tuzak nedeniyle onu zor durumda bırakmış, Kerim ile evlenmek durumunda kalan küçük kız kardeşi rolünü de böylece kapmıştı.

Hayat Şarkısı’nda bundan sonraki süreçte aslında evlilikte hiç gözü olmayan ve Almanya’da bambaşka bir hayat tarzı yaşayan Kerim için Hülya’nın oyunları başladı. Kerim’in ailesine karşı tüm plancı kimliğini ortaya koyarak onların gözlerine girmeyi başaran Hülya, üstüne üstlük Kerim’den hamile olan bir kızı da bebeğini para karşılığı kendisine vermeye ikna etmeyi başarmış ve artık Kerim’in bebeğinin de annesi olmuştu. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Kerim’in evli ancak mutsuz olan abisi Hüseyin ile Melek arasında da bir aşk yeşermeye başlamış ancak aile evli çiftin arasına girdiğini düşündüğü ve üzerinde zaten namussuz damgası bulunan zavallı Melek için gardını almaya başlamıştı.

Sezon finaline doğru en dikkat çekici gelişmeler Kerim’in bebeğinin annesi cephesinde yaşanırken, aldığı paraya rağmen çocuğundan ayrı duramayan Filiz, Songül ile birlikte yaptıkları planlarla Hülya’yı sıkıştırmıştı. Diğer taraftan aslında Hayat Şarkısı dizisinin en gizemli konusu olan Cem ortaya çıkmıştı. Kerim’in babası Bayram’ın da birlikte çalıştığı zengin aile çocuğu Cem ile Hülya’nın üniversite yıllarında aralarında geçen birliktelik gün yüzüne çıkmaya başlamıştı. Melek’in kızı ise dizide hala gizemini korumaktaydı.

Hayat Şarkısı yeni bölüm gelişmelerinde neler olacak tüm izleyicileri için 20 Eylül Salı akşamı açıklığa kavuşacak. Bu sezon da ilgiyle izlenmesi beklenen başrollerinde Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun yer aldığı Hayat Şarkısı 22. yeni bölümü ile yine Kanal D’de…

Yeni sezon gelişmeleri büyük bir merakla beklenen Hayat Şarkısı fragman ve özetleri yine sitemizde yer alacak ve sizler için tüm dizileri takipte olacağız. Hülya ve Kerim bebekleri ile birlikte mutlu bir beraberlik sürecekler mi yoksa Filiz ve Cem, bu aşka gölge düşürecekler mi?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *