» 
»
 

Hayat Şarkısı'nın 25. Bölüm fragmanlarında heyecan dorukta

Kanal D ekranlarında her Salı yayınlanan Hayat Şarkısı 25. Bölüm fragmanları yayınlandı. Hayat Şarkısı bu akşam ekranlara gelecek yeni bölümü için nefesler tutuldu. Hayat Şarkısı'nın son bölümünde neler yaşandı? Detaylar haberde...

Most Production'un yapımcılığını üstlendiği Hayat Şarkısı 25. bölüm fragmanları yayınlandı. Her Salı ekranlara kilitleyen Hayat Şarkısı bu akşam 25. Bölümü ile nefesleri kesecek. Başrollerinde Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın'ın yer aldığı Kanal D ekranlarının heyecan dolu dizisinde bu yeni bölümde Hülya'yı neler bekliyor olacak? Filiz'in velayet davası açması ardından Hülya büyük bir korku yaşadı. Oğlu Mehmet'i kaybetme endişesi ile gece yarısı Kerim'in yanından Mehmet ile ayrılır. Hülya arabayla hızla giderken, Kerim Hülya'nın yokluğunu hisseder. Evdeki herkes ise paniğe kapılır. Hülya, kaza mı yaptı?

Hayat Şarkısı 25. Bölüm özetinde Filiz'in ablasının gücünün etkisi ile annelik davası açması Mehmet ile Filiz'in DNA'larının karşılaştırılmaları ile neticelenmiştir. Hülya ise bunu duyunca adeta çıldırmıştır. Hülya, Mehmet'i karnında taşımamış, doğurmamış ancak ona olabilecek en iyi anne olmaya çalışmıştır. Şimdiye kadar Mehmet'in iyiliği için mücadele eden Hülya, açılan bu dava ile Mehmet'i kaybetme korkusuna kapılmıştır. Bu sefer Kerim'den de vazgeçerek, oğlu Mehmet'i alıp kaçmıştır. Herşeyden habersiz olan Kerim, gece yarısı Hülya'nın yokluğunu fark etmiş ve herkesi ayağa kaldırmıştır.

 Süheyla ve evdeki herkes, Kerim'in başka bir kadından başka bir çocuğu olduğunu zannetmektedir. Aralarında yaptıkları fikir alışverişinin ardından Filiz'in yanına gidip bebeği görmeye karar vermişlerdir. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *