» 
 

Hayat Şarkısı’nın Hülya’sı Burcu Biricik kına gecesi yaptı

Hayat Şarkısı dizisindeki Hülya karakteri ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Burcu Birik, reklamcı sevgilisi Emre Yetkin ile düğünlerine çeyrek kala, kına gecesi düzenledi. Ünlü çiftin kına gecesine ait fotoğrafları ise sosyal medyayı resmen salladı. Burcu Biricik kimdir?

Ekranların beğenilen yüzü Burcu Biricik, uzun süredir birlikte olduğu reklamcı sevgilisi Emre Yetkin ile hayatlarını birleştirmeye karar verdiler. Düğünlerine sadece sayılı günler kala, çift kına gecesi düzenledi. Kına gecesi fotoğrafları saatler içerisinde 20 bin civarında beğeniye ulaştı. Muhtemelen aile içerisinde düzenlenen kına organizasyonunda Burcu Biricik’in mutluluğu adeta gözlerinden okunuyor. Dün sosyal medya hesabından, hayatının en mutlu günü olduğunu duyuran ve takipçilerine kalabalık bir aile fotoğrafını da paylaşmayı ihmal etmeyen Biricik, #curcuyakınayakanlar hashtagi ile kına gecesi olduğunu açıkladı.

Burcu Biricik’in günler sonra nikah masasına oturacağı Emre Yetkin’den, geçen sene birlikte çıktıkları Siri Lanka seyehatinde tek taş bir yüzük ile evlenme teklifi almış ve kabul etmişti. Çiftin çok konuşulan düğün davetiyeleri ise 50 First Dates filminin afişinden esinlenerek tasarlanmıştı. İkilinin düğünleri 30 Temmuz’da yapılacak.

Burcu Biricik kimdir? Burcu Biricik, 1989'da 4 Mayıs tarihinde Antalya'da dünyaya gelmiştir. Annesi ile babası ayrılmış, bir ağabeyi vardır. Küçük yaştan beri, annesi çalıştığı için anneannesinin yanında büyümüştür. Lise eğitimini aldığı dönemlerde katıldığı bir tiyatro festivalinde ödül almıştır. Muhteşem Yüzyıl, Ustura Kemal, Beni Böyle Sev, Ulan İstanbul, Şeref Meselesi adlı dizilerde rol almış, ancak sezon finalinde olan Hayat Şarkısı dizisinde yıldızı parlamıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *