» 
 

Hayat Şarkısının Zeynep’i Pelin Öztekin kaç kiloya düştü?

İlk BKM Mutfak’la adını duyurmayı başaran Pelin Öztekin, geçirdiği başarılı mide operasyonu sonrasında 153 kilodan önce 100 kiloya, şimdilerde ise 70 kiloya kadar düştüğünü açıkladı…

Yüz güzelliği ve oyunculuğunun yanı sıra aşırı kiloları ile gündeme gelen Pelin Öztekin, şimdilerde verdiği verdiği kilolar sonrası değişen görüntüsü ile anılır oldu. Zayıflama macerasına 153 kilo ile başladığını ifade eden Öztekin güncel kilosunun 70 olduğunu ancak hedefinin 60 kilo olmak olduğunu açıkladı.

Mide ameliyatı sonrasında kilo vermek için pilates ve yürüyüş yaparak bu süreci sağlıklı bir şekilde tamamlamayı hedeflediğini belirten Pelin Öztekin, ameliyat sonrası midesine yeni doğan bir bebeğin midesi gibi davrandığını, sadece sebze veya etlerin suları ile beslendiğini ifade etti.

Öztekin, bir hafta süren bu sürecin ardından normal çorbalara geçtiğini açıklayarak, bir sonraki aşamada pürelere geçtiğini ve kabak püresinin yanı sıra domates ile peyniri ezerek püre haline getirip tükettiğini ifade etti. Artık küçük bir mideye sahip olduğunu vurgulayan Öztekin, hemen doyduğunu günde 7-8 öğün beslendiğini, hiç ekmek tüketmediğini ve çok sevdiği pilavı şişkinlik yapması nedeni ile tüketemediğini kaydetti.

Çok zayıf olmak istemediğini 70-75 kilo arasında olanın kendisini mutlu ettiğini ifade eden ünlü oyuncu, daha zayıf olmasını gerektirecek bir rol teklifi alırsa elinden geleni yapacağını da sözlerine ekledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *