» 
»
 

Hayat Sevince Güzel 7. bölüm 1 Ağustos fragmanı sürpriz gelişme

FOX TV ekranlarının yaz döneminde başlayan eğlenceli, komik, bir o kadar da duygusal dizisi Hayat Sevince Güzel 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu kafaları kurcalarken, dizinin yeni bölümü heyecanla bekleniyor. İşte diziye dair tüm gelişmeler...

Hayat Sevince Güzel yeni bölümü ile yine çok eğlenceli sahnelere tanıklık edecek. Savaş ve Barış'ın arasındaki aşk savaşında ateş hattının tam ortasında kalan Zarife'nin kafası oldukça karışmıştır. Dizinin takipçilerininde en çok merak etttiği soru olan Zarife acaba Savaş'ı mı seçecek Barış'ı mı? sorusu bölümler ilerledikçe netlik kazanmaya başlamışken, iki ezeli rakip Zarife'nin beklenmedik sorusu ile ne yapacağını bilemez... Diğer cephede ise işler daha karmaşıktır. Samet'le ilgili gerçekleri bir şekilde öğrenen Emine şoktadır.

Hayat Sevince Güzel son bölümü de muhtarın Zarife ile ilgili yaydığı dedikodu köyde çalkalanmaya başlamıştır bile. Barış bu duruma bir dur demek için hazırladığı canlı yayın programı ile dedikodunun yanlış asılsız olduğunu tüm köy halkına gösterir ve canlı yayında ondan özür diler... Savaş'la Barış'a aşık olan iki kız kardeş onları kendileri ile zorla evlendirebilmek için hain bir plan yaparlar ancak karışan gazozlar bütün planları alt üst eder. Sızıp kalan bu iki kardeş Savaş'la Barış'ı ancak güldürmeyi başarabilir. Zarife'nin gözüne girmeye çalışan Barış, pazarda Zarife'nin satışlarının artması için tezgahın başında balon satmaya başlar ancak yine bu sakar kız kardeşler herşeyi alt üst eder ve Barış kendini balık tezgahının üzerinde bulur. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *