» 
 

Hayat Sevince Güzel setindeki kavganın nedeni belli oldu!

Fox TV'nin beğenilen dizisi Hayat Sevince Güzel dizisinde birlikte rol alan Hakan Meriçliler ile Ali Erkazan kavgası netlik kazandı. Ali Erkazan ortaya atılan iddialara yanıt verdi.

Hayat Sevince Güzel dizisinde rol alan Hakan Meriçliler'in, rol arkadaşı Ali Erkazan'ın sevgilisi Çağlar Kılıç'ı rahatsız ettiği yönündeki iddiaların ortaya atılmasının ardından işler iyice karıştı. Fox TV'nin beğenilen ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Hayat Sevince Güzel setinde çıkan kavganın sonrasında final yaptığı iddiaları ortaya çıktı.

Ardından usta oyuncu Ali Erkazan konu ile ilgili açıklama yaparak iddialara yanıt verdi. İddialar, Hakan Meriçliler'in, Erkazan'ın sevgilisi Çağlar Kılıç'a olan hal ve hareketlerinden dolayı çıktığı yönünde. Erbakan açıklamalarında, Bana Sevmeyi Anlat dizisinin çıkan kavga yüzünden değil, reytinglerden dolayı final yaptığını söyledi. Çeşme'nin Ildır köyünde çekimleri yapılan dizinin setinde Erkazan'ın sevgilisi Çağlar Kılıç'da bulunuyordu.

Ziyaretçi olarak sette bulunan Kılıç'ın yanına her fırsatta Meriçliler'in gittiğini ve fütursuz davranışlarda bulunmasından dolayı sette tansiyonun yükseldiğini Aki Erkazan dile getirdi. Çağlar Kılıç'ın dizinin başladığından beri sette yanında olduğunu söyleyen Erkazan, sevgilsinin pilates hocası, dövüş antrönörü ve usta motor sürücüsü olduğunu belirtti. Hakan Meriçliler'in, sevgilisi Kılıç'a tuhaf hareketler sergilemesinden dolayı rahatsızlık duyduğunu ve hal, hareketlerinden hoşlanmadığını Meriçliler'e söylediğinde sert bir tepki aldığını ifade etti.

Bunun üzerine de Erkazan'ın dizinin yapımcısını arayıp, Meriçliler'in bulunduğu yerde kendisinin olmayacağını söyledi. Ardından çekimlerin devam ettiğini fakat Meriçliler'e ceza olarak rol verilmediğini söyledi. Sonra da kendisinin ceza alacağınhı öğrenince dizide olmak istemediğini söyledi. Ardından ise Hayat Sevince Güzel dizisi bitti. Hayat Sevince Güzel'in bitmesinin nedeninin reytingler olduğunu belirten Erkazan, yaptığı açıklamalarda akıldaki soru işaretlerini yanıtladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *