» 
»
 

Hayatımın Aşkı 10. bölüm fragmanında Gökçe ve Demir kafaları karıştırdı

Kanal D dizileri arasında izleyicileri ekranlara kilitleyen bir tanesi Hayatımın Aşkı 10. bölüm fragmanı yayınlandı ancak kafaları karıştıran bir sahne var! Gökçe yine hayal mi kuruyor yoksa Demir ile gerçekten sarılıyor mu detaylı bilgiler burada.

Ekranların sevilen dizileri arasına girmeye aday Kanal D dizisi Hayatımın Aşkı yeni bölüm fragmanı yayına girer girmez merakla beklenen bazı gelişmelere tanıklık ettik. Ancak dizinin konseptinde sürekli yer alan Gökçe karakterinin hayalleri ile dizide gerçekte yaşananları artık ayırt etmekte zorlanıyoruz diyebiliriz. Zira gördüğümüz görüntülerden bir çıkarım yapmak oldukça güç.

31 Temmuz Pazar akşamı yine ekranlardaki yerini almaya hazırlanan Hayatımın Aşkı son bölüm gelişmelerinde bildiğiniz üzere Duru her zaman olduğu gibi hain planlar peşindeydi ve Demir’in gözünde Gökçe’yi düşürmek için elinden geleni ardına koymamakta kararlıydı. Büyük bir heyecanla Demir ile katılacağı mezunlar partisine hazırlanan Gökçe’nin ayakkabısını değiştirerek topuğunun kırılmasını sağlayan Duru, onun tam da herkesin gözü üzerindeyken ve hayallerindeki dansı ettiği sırada salonun ortasında yere kapaklanmasını kahkahalarla izlemişti. Gururu kırılan Gökçe ise salonu koşarak terk etmiş, Demir ise arkasından onu teselli etmeye gitse de bu çabaları nafile kalmıştı.

Bir taraftan da kendisini erkek arkadaşı varmış gibi yalan söylediği arkadaşlarına ezdirmemek için davet edildiği yemeğe Kaan’ı ayarlamaya çalışan Duru, evden taşınma sözü karşılığında Kaan’dan olumlu cevap almıştı. Hayatımın Aşkı son bölümde bu yaşananlar sonrasında Duru daha hangi yollara başvuracak yeni gelişmelerde ipuçlarını görebiliyoruz ancak son sahnede Demir’in eline gelen bir eski mektup da gizemini şimdilik koruyor.

Hayatımın Aşkı 10. Bölüm fragmanı yayınlandı ve yeni gelişmeler arasında Demir’in Gökçe ve Kaan arasında bir şeyler olduğunu düşündüğünü ve bu yüzden Gökçe’yi nasıl kıskandığını artık görebiliyoruz. Ancak bu yangına sebep olan Duru, tüm gerçekler ortaya çıktığında acaba kendisine kaçmak için nasıl bir yöntem bulacak bunlar da merak konusu. İşte 31 Temmuz akşamı yayınlanacak Hayatımın Aşkı 10. son bölüm gelişmeleri...

Yeni bölümleri merakla izleyicileri tarafından beklenen şirin mi şirin Gökçe ile yakışıklı mı yakışıklı Demir'in hikayesi Hayatımın Aşkı son gelişmeleri işte böyle olaylara sahne olacak. Kaan, arkadaşlık oyununu daha ne kadar sürdürebilecek ve asıl merakla beklenen bir diğer gelişme de ne zaman Gökçe'ye olan duygularını açıklayacak? Yoksa bu aşkı kalbine gömüp araya hiç girmemeyi mi tercih edecek? İşte tüm bu gelişmeler için yeni bölümü ile Hayatımın Aşkı pazar akşamı Kanal D ekranlarında olacak...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *