» 
 

Hayatımın Aşkı 17. final bölümü ile ekranlara veda etti

Ekranların sevilen dizisi Hayatımın Aşkı bu akşam final bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıktı. Başrollerinde Hande Doğandemir, Berk Hakman ve Serkan Çayoğlu'nun yer aldığı Hayatımın Aşkı 17. son bölümünde Gökçe ile Demir arasında romantik dakikalar yaşandı. Final bölümü ile detaylar haberde...

Lucky Red Film'in yapımcılığını üstlendiği, Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayatımın Aşkı dizisi 17. bölümü ile ekranlardan ayrıldı. Romantik komedi tadındaki eğlenceli dizinin başrollerinde Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu ve Berk Hakman'ın birlikte paylaştı. Hayatımın Aşkı dizisinin senaryosu ise Ekin Atalar ile Gökhan Horzum'un kaleminden çıktı. Peki Hayatımın Aşkı'nın 17. bölüm finalinde neler yaşandı?

Demir'in Gökçe'ye olan büyük aşkı onu artık karar aşamasına getirir ve çok önemli bir karar alır. Gökçe'ye evlenme teklifi etmeye hazırlanan Demir, bu düşünceyi Gökçe'nin ailesi ile de paylaşır. Gökçe'nin ailesi ise Demir'e destek verir. Bunun ardından Gökçe'ye hep birlikte sürpriz hazırlığı yaparlar. Demir, Gökçe'yi ajansta oyalayacak ve ailesi ise organizasyonun hazırlık aşamalarında olacaktır.

Bütün bunlar yaşanırken öte yandan aşkını kendisine bile itiraf edemeyen Kaan, artık aşkını Gökçe'ye anlatmaya karar verir. Demir'in Gökçe ile aralarındaki bağa daha fazla seyirci kalmak istemez. Kaan günün sonunda Gökçe'ye aşkını itiraf edecektir. Gökçe herşeyden habersiz ajansta çalışmaya devam eder. Davranışlarına anlam veremediği Demir ve kendi ailesi kafasını karıştırmıştır. Öte yandan Bartu ise Sema ile aralarını düzeltmeye çalışır ve Bartu hayatları için radikal bir karar alır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *