» 
 

Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı neden boşanıyor?

Hazal Filiz Küçükköse'ye boşanma davası açan eşi Tuan Tunalı, canlı yayına bağlandığı Duymayan Kalmasın programında, bir aydır eşi ile görüşmediklerini ve nerede olduğunu bilmediği belirterek, gerçekleri mahkemede söyleyeceğini dile getirdi. Peki, Hazal Filiz Küçükköse ile eşi neden boşanıyor? Detaylar haberde...

Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı'nın aşkları birlikte rol aldıkları Deniz Yıldızı dizisinde başlamış ve evlilik kararı almışlardı. Gözden uzakla evliliklerini sürdüren çift, şimdilerde boşanma iddiaları ile gündeme bomba gibi düştü. Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı'nın ayrılma nedeni olarak ortaya atılan ihanet dedikoduları ortalığı kasıp kavuruyor.

İlk olarak Hazal Filiz Küçükköse'nin yıldızının Kara Sevda dizisinde parlayıp,meslektaşı olan oyuncu eşi Tuan Tunalı'dan çok daha fazla kazanması ve bu maddi durumun ikilinin arasında büyük sıkıntılara neden olduğu iddia edildi. Ardından ise Hazal Filiz Küçükköse'nin Kara Sevda dizisindeki rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile ilişkisi olduğu söylentileri çıktı.

İddiaların biri bitmemişken, bir yenisi daha eklendi ve şimdilerde ise ekranlarda son görüldüğü Rüya dizisindeki Ceyhun Mengiroğlu ile Hazal Filiz Küçükköse arasında dizi çekimleri sırasında yakınlaşma olduğu söylentileri dolaşıyor. Bu iddiaların ardından Tuan Tunalı, eşi Hazal Filiz Küçükköse'ye boşanma davası açtı. Tuan Tunalı'nın avukatının yaptığı basın açıklaması ise ihanet iddialarını daha da güçlendirdi.

Şimdiye kadar sessizliğini koruyan oyuncu Tuan Tunalı, Duymayan Kalmasın programında konuştu. Ellerinde deliller olduğunu ve bunları mahkemeye sunacağının altını çizen Tunalı, bir aydır görüşmediklerini, Hazal'ın nerede olduğunu bile bilmediğini, evleri ayırdıklarını ve gerçekleri mahkemede açıklayacağını ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *