» 
 

Hazal Şenel ATV'nin yeni dizisi Bahtiyar Ölmez'de

Yapımcılığını Nehir Yapım ve Muharrem Gürer'in üstlendiği, ATV ekranlarının yeni dizisi Bahtiyar Ölmez'in oyuncu kadrosundaki bir isim daha belli oldu. Güzel oyuncu Hazal Şenel de Bahtiyar Ölmez dizisinin kadrosunda yer alacak.

Hande Subaşı ile Yetkin Dikinciler'in başrollerinde olduğu, Nehir Yapım'ın, Muharrem Gürer'in yapımcılığını üstlendiği, Cem Tabak'ın yönetmen koltuğunda bulunduğu ATV ekranlarının yeni dizisi Bahtiyar Ölmez dizisinin oyuncu kadrosu genişliyor. İki Yalancı dizisinde Yağmur Tanrısevsin'in en yakın arkadaşını canlandıran, Selena dizisindeki Kıvılcım rolüyle hafızalara kazınan Hazal Şenel, Bahtiyar Ölmez dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Bahtiyar Ölmez dizisinde bugün çekimlere başlayan Hazal Şenel, dizide Yetkin Dikinciler'in kardeşi rolüne hayat verecek. Bahtiyar Ölmez dizisinde Hazal Şenel'in yanı sıra, Orhan Aydın, Güven Hokna, Serkan Kuru, Ali Çatalbaş, Umut Oğuz ve Semih Öztürk de yer alıyor. Dizinin proje tasarımı Kertenkele dizisinin de proje tasarımını gerçekleştiren Hasan Burak Kayacı imzası taşıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *