» 
»
 

Heyecanla beklenen Hızlı ve Öfkeli 8 filminden ilk kareler

Hız ve araba tutkunlarının seri olarak izleyicinin karşısına çıkan ve son filmi ile 2017’de beyaz perdede gösterine hazırlanan Hızlı ve Öfkeli 8 filminin heyecanla beklenen fragmanı öncesinde ilk görüntüler yayınlandı.

Yayınlana ilk filminden bu yana serinin her filminde gişe rekorları kıran Orijinal adı ile Fast 8 yapım şirketinin yapımcılığını üstlendiği, F. Gary Gray‘in yönetmen koltuğunda oturduğu film yeniden beyaz perdeye çıkmaya hazırlanıyor.

Serinin son filmi olan Hızlı ve Öfkeli 8’in senaryosunu Chris Morgan kaleme alıyor. Birbirinden değerli başrol oyuncularının yanı sıra bu filmde Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Lucas Black, Scott Eastwood, Kurt Russell, Jason Statham yeniden filme dahil oluyor. Bunların yanı sıra son halka olarak tabiredilen bu filmde izleyici Helen Mirren ile Charlize Theron gibi ünlü isimler de izleme fırsatı bulacak…

Beyaz perdenin izleyici kitlesini hiç kaybetmeden en çok izlenen serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli 8 14 Nisan 2017‘de izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Filmle ilgili önemli ipuçları verecek olan ilk fragmanın 11 Aralık‘ta yayınlanacağı açıklandı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *