» 
»
 

Hindistan'da bir fabrikada yangın çıktı: Çok sayıda işçi öldü

Hindistan'ın Tamil Nadu eyaletinin Tiruchirappalli kentinde patlayıcı madde üretilen bir fabrikada çıkan yangında 2 işçi hayatını kaybetti. Çok sayıda işçinin de yaşamını yitirdiğinden endişe ediliyor.

Hindistan'da patlayıcı madde üretilen bir fabrikada yangın çıktı. Çıkan yangında en az iki işçi hayatını kaybetti. Ancak 15 işçiden haber alınamıyor ve işçilerin hayatını kaybettiğinden endişe duyuluyor.

Polis, eyaletin tiruchirappalli kentinde patlayıcı madde üretimi yapılan bir fabrikada meydana gelen yangında 2 işçinin cansız bedenine ulaşıldığı ve üç işçinin de yaralandığı belirtiliyor. Fabrikada çalışan diğer 15 işçinin de yangın faciasında hayatını kaybetmiş olmasından endişe edildiğini dile getirdi.

Saatler süren çalışmalar neticesinde yangının kontrol altına alındığı belirtiliyor. Ancak henüz yangının hangi sebepten dolayı çıktığı bilinmiyor. Yerel basında çıkan haberde, 25 yıllık fabrika binasında, kayalık alanda su kuyuları açmak için patlayıcı üretildiği kaydedildi. Fabrikada yangının çıkmasının ardından art arda patlamaların meydana geldiği ve bu patlamalardan dolayı da bölge halkının korku ve paniğe neden olduğu belirtiliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *