» 
»
 

Hindistan’da hayalet berber kadınlara korku saçıyor

Hindistan’da bulunan 2 eyalette ellinin üzerinde kadın bayıltıldıktan sonra saçlarının kesilip çalındığını şikayetiyle polise başvurdu. Harekete geçen ekipler bu gizemli olayın sırrını çözmeye çalışıyor.

BBC tarafından servi edilen habere göre, Hindistan’ın Haryana eyaletinde ikamet eden 53 yaşındaki Sunita Devi adlı kadın ülkede saçları kesilerek çalınan 50 kadından biri. Yaşadıklarını gazeteciler ile paylaşan aktaran Devi, bir anda kendisini kaybettiğini bir saat sonra uyandığında, ise saçlarının kesilmiş olduğunu anladığını ifade etti.

Yaşadığı mahallenin kalabalık olduğu bir zaman diliminde evinde saldırıya uğrayan Devi, ifadelerinde parlak elbiseler giyen yaşlı bir kadın olarak nitelendirdiği saldırganın kimse tarafından görülmemiş olayı esrarengiz bir hale soktu.

İlerleyen günlerde Devi gibi ev hanımı olan Asha Devi de aynı şekilde saçlarının çalındığı gerekçesi ile polise başvuruda bulundu. Asha Devi ve ailesindeki diğer kadınlar, saldırıya uğrayacakları korkusuyla aile büyükleri tarafından bir süreliğine başka eyaletlerde yaşayan akrabalarının yanına gönderildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *