Farkonda
Farkonda
» 
»
 

Hindistan'da uzaylı sanılan bebek herkesi şoke etti

Hindistan'da dünyaya gelen ve genetik palyaço hastalığına sahip olan bir bebek herkesi şaşırttı. Çevredekiler bebeğin uzaylı olabileceğini söylerken, bebeğin annesi de şaşkınlığından dolayı bebeği emziremediğini ifade etti.

Hindistan'ın Uttar Pradeş Eyaleti'nin Aligarh bölgesinde palyaço hastalığına sahip olan bir bebek dünyaya geldi. 19 Eylül'de doğan bebek, herkesi şaşkına çevirdi. Genetik palyaço hastalığı olduğu belirlenen bebeği, çevredekiler uzaylı zannetti. Kulaklarının olmaması, burnunun olması gereken yerde deliklerin olması ve iri kırmızı gözleri, annesi dahil herkesi korkuttu.

Anne Karishma, dünyaya gelen ikinci çocuğu hakkında, sabaha karşı 4 gibi doğal yollarla bebeğini dünyaya getirdiğini, bebeği gördüğünde gözlerine inanamadığını dile getirdi. Geçirdiği şoktan dolayı bebeği emziremediğini belirten anne, sütü kaşıkla içirdiğini ve uyuduktan ertesi gün bir daha uyanamadığını ifade etti.

Baba Arshad ise, "Bebeği Tanrı verdi, Tanrı aldı. Şikayetçi değiliz. Üzüldük ancak yaşasaydı bu şekilde nasıl bir hayatı olurdu ki? ifadelerini kullandı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *