HTC OnePlus 3 özellikleri arasında 15 dakikada şarj dikkat çekici

Daha büyük batarya, daha hızlı şarj! İşte günümüz akıllı telefonlarının en büyük sorununa HTC OnePlus’tan çözüm. Haziran ayında tanıtılması beklenen HTC OnePlus 3 telefonun sızan kamera, batarya, şarj ve diğer özellikleri ile beklenen fiyat ne olacak

HTC, piyasaya çıkacak yeni telefonu OnePlus 3 özellikleri ile ilgili sızan haberlerle akıllı telefon piyasasının gündemine otururken, eğer söylentiler doğru çıkarsa akıllı telefon kullanıcılarını büyük oranda cezbedecek gibi görünüyor. Baktığınızda özellikler olarak artık teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte her geçen gün birbirleriyle rekabet halinde firmaların yenilik üzerine yenilik getirdiği akıllı telefonlarda zaten kullanmadığınız pek çok yazılım bulunmakta. Ancak şarj ve batarya sorununu halihazırdaki ince yapısını korumak kaydıyla çözebilen pek bir marka çıkmamıştı. Gerçek problemin farkına varan ve müşterilerini en iyi bu şekilde kendine çekebileceğini anlayan firmalar, bu konuda çalışmalarını yapadursunlar, HTC haziran ayında piyasaya süreceği yeni modeli ile devrim niteliğinde şarj ve batarya özelliği ile büyük bir çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Alınan duyumlara göre 15 dakikada şarj olacak ve büyük bataryasıyla uzun süre kullanılabilecek olan telefon teknik özellikleri bakımından da cezbedici görünüyor. OnePlus 2’ye göre batarya kapasitesi arttırılmış olan OnePlus 3 şarj süresi gerçekten sızıntılarda olduğu gibi 15 dakika olur ve diğer akıllı telefonlardan daha uzun süre konuşma ve kullanım süresi sunarsa, Android kullanıcılarını büyük oranda kendisine çekeceğinden hiç şüphemiz yok. 2 ayrı model olarak piyasaya sunulması beklenen telefonlardan birisinde 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanı bulunurken, ikinci seçenekte 6GB RAM ve 64GB depolama alanı sızıntılarda bahsi geçen diğer bir konu olmuştu.

HTC OnePlus 3 kamera bilgilerine gelince yine sızıntılardan anlaşıldığı kadarıyla 16MP arka, 8MP ön kameranın yanısıra full HD çözünürlüklü 5,5 inçlik ekran da beklenen özellikler arasında. Android 6.0.1 işletim sistemi ile gelmesi beklenen telefonun fiyatı hakkında yaygın görüş ise 300 ila 380 dolar arasında değişirken ürün Haziran ayında tanıtılacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *