Huawei P10 kamerası en iyi kameralardan biri seçildi

DxOMark test ettiği Huawei P10'un kamerasını en iyi akıllı telefon kameralarından biri seçti. P10 kamerasının yanı sıra pek çok konuda standartları zorluyor.

Akıllı telefon kameraları testleri gerçekleştiren DxOMark, detaylı incelemesi sonucunda Huawei P10  kamerasına 88 puan verdi ve zayıf ışıkta sunduğu doğru renk dengesi ve yakaladığı iyi pozlar nedeniyle en iyi akıllı telefon kameralarından biri olarak seçti. Huawei P10'un yüksek çözünürlüğü, hareketli görüntü yakalama özelliği, doğru beyaz dengesi kullanımı ve video çekim performansı ise 84 puan alarak video meraklıları için oldukça tatmin edici olduğunu gösterdi.

Android akıllı telefonlar arasında yazılımı ve donanımı ile standartları değiştiren Huawei P10, hem fotoğraf hem de pil ömrü ve performans gibi alanlarda devrim gibi özellikler getirdi. Huawei P10'da son nesil 960 yonga setinin desteklediği akıllı hassas tanıma sağlayan çift lensli kamera kullanıldı. Özçekim yaparken 3D yüz tanıması, görüntü netliği için Hibrid Zum gibi özellikler taşıyan telefonun kullanıcılara son moda renkler sunabilmesi için ise Huawei Pantone Colour Institute ile işbirliği yaptı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *