Huawei P10 Türkiye'de satışta! Peki fiyatı ne kadar?

Huawei'nin son olarak piyasaya çıkardığı amiral gemisi P10 Türkiye'de de satışa çıktı. P10 Türkiye fiyatı ve özellikleri ile ilgili detaylar haberimizde.

Leica ile işbirliği yaparak geliştirdiği son telefonu P10'u piyasaya süren Huawei, yeni telefonunda portre fotoğrafçılık konusunda oldukça iddialı. Türkiye satışının başladığı Huawei P10, tüm dünyada oldukça ilgi görürken Türkiye'de nasıl bir satış grafiği izleyecek merak ediliyor. Huawei P10 Türkiye satış fiyatını 3.599 TL olarak belirledi. Yeni nesil akıllı telefon, mistik gri ve grafit siyah renkleri ile piyasada.

FOTOĞRAFÇILIK İÇİN İDEAL

Huawei P10 cihazının fotoğrafçılık için kullanılabileceği belirtilirken, stüdyo tarzı ışıklandırmaya sahip olduğu, portrelerde Leica görüntü tarzını yaratabilmek için son gelişmiş fotoğrafçılık teknolojileri barındırdığı belirtiliyor. 3D yüz tanıma teknolojisinin kullanıldığı P10'da fotoğraflardan e iyi sonucu elde etme amaçlanıyor.

TEMEL PORTRE ÖZELLİKLERİ

Yenilikçi Huawei P10 için renk konusunda lider kuruluşlardan Pantone Color Institute ile özel işbirliği yapan şirket, özgün hiper elmas kesim kasalar için son mode renkleri kullanmak istemiş. Yuvarlark kıvrımlara sahip telefonun ince ve minimalistik bir yapısı var. Süper şarj özelliği de bulunan telefonun kamerası 2. neisl Leica Çift kamera lensleri içeriyor. 12 MP RGB+ 20MP monokrom sensöre sahip kamerası ile yüz hatları ayrıntılı olarak elde ediliyor. Düşük ışıkta dahi fazla ışık elde edilebilir. Hibrid zum ise ek özellik olarak sunuluyor.

P10 VE P10+ sahip olduğu otomatik algılama algoritması ile atmosferdeki ışık değişimlerini izliyor ve çekim için AVB, deklanşör, hız ve daha fazla gereken bileşenleri otomatik düzenliyor. Ön kamera sensörü ile daha fazla ışık alarak düşük ışık koşullarında yüksek fotoğraf kalitesi sağlıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *