» 
»
 

Hüseyin Ağaoğlu'nun villası kül oldu

İş adamı Ali Ağaoğlu'nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu'nun geçtiğimiz sene Norveç'ten getirilen ahşap malzemeler ile yaptırıldığı bilgisi alınan villa, yaklaşık 1,5 saat içerisinde küle döndü.

İş adamı Ali Ağaoğlu'nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu'nun, Balıkesir'in Marmara ilçesine bağlı olan Avşa Adası'nda bulunan ahşap villası, meydana gelen yangında kullanılmaz hale geldi. Olaydan alınan bilgilere göre, tanınan Türk iş adamı Ali Ağaoğlu'nun kardeşinin Avşa Adası'nın Kumtur mevkiinde bulunan koydaki denize sıfır lüks villasında henüz nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Alevlere teslim olan villa saatler içerisinde yanarak kül oldu.

Ali Ağaoğlu'nun ve kardeşi Hüseyin Ağaoğlu'nun Avşa ve Marmara Adası'ndaki bölgelerde yapılan gayrimenkul yatırımları takip etmek açısından dönem dönem gelmelerinden dolayı, Norveç'ten özel olarak getirilen ahşap malzemeler ile yapılan lüks villada yangın çıktı. Yangının meydana gelmesi ile olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri Ağaoğlu'nun villasında çıkan yangını söndürmek için uzun süre uğraş verdi. Ancak evin ahşap olarak yapılmış olmasından dolayı yangın, kısa sürede evin heryerini sardı. Yangının hangi sebepten dolayı çıktığı henüz bilinmezken, Ağaoğlu'nun lüks villası itfaiye ekiplerinin tüm çabalarına rağmen cayır cayır yandı ve kullanılmaz hale geldi. Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy yaptığı açıklamada, Ağaoğlu'nun Norveç'ten getirilen özel bir malzeme ile yaptırdığı villanın çıkan yangında küle döndüğünü dile getirdi. Öte yandan yangının elektrik kontağından çıktığının tahmin edildiğini, yangın sırasında evde herhangi birinin olmadığını ve ahşap villanın 1,5 saat içerisinde küle döndüğünü ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *