» 
»
 

İbrahim Erkal hayatını kaybetti

Önceki gün beyin ölümü gerçekleşen şünlü şarkıcı İbrahim Erkal, hayatını kaybetti. Doktoru, ünlü sanatçının 22:10'da kalbinin durduğunu açıkladı.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Doç. Dr. Necdet  Sağlam, yaptığı açıklamada, beyin ölümü gerçekleşen Erkal'ın saat  22.10'da kalbinin de durduğunu belirterek, vefat ettiğini söyledi. Sağlam, "Değerli sanatçımız İbrahim Erkal bugün saat 22.10'da kalbinin  de durması sonucu vefat etmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve  sevenlerine sabır dileriz." dedi.

Önceki gün beyin ölümü gerçekleşen sanatçı İbrahim Erkal'ın, tıbbi destek  ünitesine bağlı olarak kalp ve diğer organlarının hayati fonksiyonları  bugüne kadar sürdürülüyordu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sanatçı İbrahim Erkal'ın eşi Filiz Akgün'ü telefonla arayarak başsağlığı dilediği belirtildi. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından gelen bilgide, Cumhurbaşkanı Erdoğan, ünlü sanatçının vefat haberinin ardından Filiz Akgün'ü telefonla arayarak taziye dileğinde bulunduğu, sanatçının vefatı sebebiyle üzüntülerini dile getirdiği, Erkal'a Allah'tan rahmet, ailesine ve sanat camiasına ise başsağlığı dilediği öğrenildi.

İstanbul'da geçirdiği beyin kanamasının ardından tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden sanatçı İbrahim Erkal'ın cenazesi yarın toprağa verilecek.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *