» 
 

İbrahim Erkal soruşturmasında savcılık kararını açıkladı

Evinin otoparkında baygın halde bulunan İbrahim Erkal, 12 Nisan'dan itibaren yoğun bakımda bulunan İbrahim Erkal hakkında savcılık harekete geçti.

12 Nisan günü evinin otoparkında uzun süre baygın kaldıktan sonra hastaneye kaldırılıp tedavi altına alınan İbrahim Erkal’ın kulağının arkasındaki yırtık uzun süre akıllarda soru işareti oluşmasına neden olmuştu. Hakkında beyin kanaması tanısı konan şarkıcı İbrahim Erkal’ın hastaneye kaldırılmasıyla ilgili savcılık tarafından soruşturma açıldı.

ŞÜPHELİ KİMSE YOK

Evinin bulunduğu sitenin güvenlik görevlileri vasıtası ile bilinci kapalı olarak bulunan İbrahim Erkal’ın yaşadıklarına ilişkin, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ‘taksirle bir kişinin yaralanmasına neden olma’ suçundan soruşturma açıldı. Yürütülen soruşturma kapsamında, ünlü sanatçının baygın halde bulunduğu otoparkın güvenlik kameraları görüntülerinin incelemeye alınarak üzerinde çalışma yapıldı. Soruşturma kapsamında şüpheli konumunda ya da gözaltında bulunan herhangi bir şahsın olmadığı belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *