» 
»
 

İbrahim Saraçoğlu Zahide Yetiş'le de soruları cevaplandırıyor

Show TV ekranlarının beğenilerek izlenen programı Zahide Yetiş'le 181. Bölümünde Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu konuk oldu. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tiroid ve nodül için dereotu kürünü, faranjite bitkisel çözüm ve tedavi yollarını anlatıyor. Ayrıntılar haberde...

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, Show TV ekranlarının faydalı bilgiler dolu programı Zahide Yetiş'le'nin 181. bölümünün konuğu oluyor. Engin bilgileri ile pek çok hastalığa bitkisel çözüm yolları bulan İbrahim Saraçoğlu, Tiroid ve nodül şikayetlerine karşı dereotunu öneriyor. Tiroid problemi olanların mutlaka dereotu tüketmesi gerekiyor. Dereotu kürü özellikle nodüller içinde oldukça etkili oluyor. Dereotu kürü nasıl hazırlanır? 1 Yemek kaşığı dolusu dereotunu sabah, öğle ve akşam aç karnına, günde 3 kere, çiğnedikten sonra bikaç yudum su ile yutacaklar. Bu kür ara verilmeden 3 ay boyunca devam edilecek. Ağız kokusu olanlar için ise 3-4 yaprak maydanoz gün içerisinde ara ara çiğnenmelidir.

Faranjit başlangıcı olanlar için adaçayı çok iyi geliyor. Soğuk kış günlerinde hastalık kapan ve sık sık öksüren çocuklar için ise gece yatmadan önce adaçayı gargarası, sabah kalkınca adaçayı gargarası anında etki gösteriyor. Adaçayı ise 8-9 dakika kadar kaynamakta olan 1 bardak suya bir miktar adaçayını koyup, demlendirip, öksüren kişilerin gargara yapması gerekiyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *