» 
 

İbrahim Tatlıses yeniden evlenmeye mi karar verdi?

İbrahim Tatlıses evleniyor mu? Alınan haberlere göre sahnelere geri dönmek isteyen İbrahim Tatlıses, oğlu İdo'nun müzik stüdyosunda çalışmalara başlayacak. Aynı zamanda 2013'de Ayşegül Yıldız ile evliliğini sonlandıran Tatlıses, yeniden nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Yani İbrahim Tatlıses hem iş hayatına hem de aşk hayatına geri mi dönüyor? İşte detaylar...

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, yaşadığı korkunç kaza sonrası sahnelere uzun süre veda etti. Günden güne kendisini toparlayan ve dimdik ayakta duran İbrahim Tatlıses'in şimdilerde oğlu İdo Tatlıses'in stüdyolarında çalışmalar yapacağı hatta kendisi gibi yaralanan asistanı Damla Buket Çakıcı ile de nikah masasına oturacağı söyleniyor. Kulislerdeki dedikodulara göre Tatlıses'in, Damla Buket Çakıcı'ya evlenme teklifinde bile bulunduğu iddia ediliyor. Tatlıses'den daha sonrasında hakkında çıkan dedikodular ve iddialar ile ilgili önemli bir açıklama geldi.

2011 yılında silahlı saldırıya maruz kalan İbrahim Tatlıses'in, kendisi gibi aynı olayda yaralanan asistani Damla Buket Çakıcı ile şimdilerde nikah masasına oturacağı konuşuluyor. Çakıcı'nın Tatlıses ile ayrı kaldıkları dönemlerde İzmir'e yerleşip bir kız çocuğu olan Çakıcı'nın evliliğini bitirmesi haberini alan İbrahim Tatlıses'in Çakıcı'yı yeniden yanına çağırdığı bile söyleniyor. Tatlıses'in, Damla'nın gelmesi ile hayatının değiştiğini, kendisine geldiğini ve en kısa zamanda da onunla nikah kıyacağını söylediği de iddialar arasında yer alıyor.

Tatlıses ise Çakıcı ile çalışmaya başladıktan bir hafta sonra hakkında çıkan dedikodulara yanıt verdi. Tatlıses, şu sıralar çıkan evlilik haberlerinin kendisini derinden üzdüğünü, milletçe yaşanan şu hassas günlerde özel hayatının haber yapılmasından dolayı rahatsızlık duyduğunu ve bu gibi durumların ne yeri ne de zamanı olduğunu düşünmediğini, basın mensularından ise gerekli hassasiyeti göstermelerini dilediğini ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *