» 
 

İçerde 1. bölümü ile sosyal medyayı yerinden oynattı

Ay Yapım'ın yeni projesi olan başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Nulut İynemli, Bensu Soral, Çetin Tekindor, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu ve Nihal Koldaş'ın birlikte yer aldığı Show Tv ekranlarında karşımıza çıkan İçerde'nin 1. bölümü Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olmaya geldi. İçerde'nin konusu ve oyuncu kadrosu sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı.

Show Tv'de dün akşam yayınlanan ilk bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitleyen İçerde, hakkında çok konuşularak Türkiye gündemine bomba gibi düştü. #İçerde hashtagi ile yaklaşık 100 bin Tweet alan İçerde dizisi resmen bir rekora imza attı. Polisiye tadında aksiyon ve heyecan dolu sahneleri ile herkesin büyük ilgisini çeken İçerde'nin oyuncu kadrosunda ise usta oyuncular yer alıyor. Çetin Tekindor'un, Tuncel Kurtiz'i anımsatan "yeğen" repliği izleyicilerin gözünden kaçmadı. Ayrıca İçerde'nin ilk bölüm sonunda ise Yeşilçam'ın efsane ismi Tarık Akan saygı ile anıldı.

İçerde'nin ilk bölümünde neler olmuştu? Sarp (Çağatay Ulusoy) ile Mert (Aras Bulut İynemli) birbirinden habersiz iki kardeş. Sarp, Polis Akademisi'nden mezun olması gerektiği yerde babası Celal'in (Çetin Tekindor) tetikçisi olduğundan dolayı okuldan kovuldu. Okul mezuniyetini silahla basan Sarp, akademiden arkadaşı ve akademinin göz bebeği Mert ile düşman olması sonrasında ise izleyicinin ters köşe olduğu Mert'in aslında Celal'in muhbiri ve Sarp'ın ise Organize Şube Müdürü Yusuf'un muhbiri olduğu sahne büyük yankı uyandırdı. İçerde'nin 2. bölümü ise 26 Eylül Pazartesi günü yayınlanacak bölümünde neler olacağı şimdiden merak ediliyor...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *