» 
»
 

İçerde 11. Bölüm 28 Kasım 2. fragmanı yayınlandı

İçerde 10. bölüm nefessiz izlenirken İçerde 11. yeni bölüm fragmanları ekrana kilitliyor... Geçmiş defterler açılıyor. Oyun asıl şimdi başlıyor. Celal Sarp'ı veliahtı ilan ediyor! Yeni bölümde neler olacak? Ayrıntılar haberimizde…

İlginç konusu dev oyuncu kadrosu ile izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen dizi İçerde 11. Bölüm yine nefesleri kesecek. Celal’in intikamı, Sarp’ın yeniden içerde olması, Melek ve Sarp’ın Celal’e yakalanmaları gibi heyecanlı konuların yaşanacağı son bölüm özeti ve İçerde yeni bölüm fragmanını haberimizde bulabilirsiniz…

İçerde 10. bölümde Celal'in evine girerek ona olanları anlatıp hayatını kurtaran Sarp, yeniden içerde olmayı başarır. Celal Alyanak hakkındaki gerçekleri öğrenmiş, onun cezasını kesmek için yeni bir plan yapmıştır. Ama asıl amaç onu maşa olarak kullanan Köstenceli'nin ipini çekmektir. Köstenceli haricinde herkes Celal'in öldüğüne inanır. O ise Celal'in kendisine hamle yapacağ anı bekler. Ve Celal'i tuzağa düşürür. Yinede teslim olmayan Celal köstencelinin söylediklerine boyun eğmez. Mert tarafından kurtarılan Celal Köstenceliden intikamını kendi elleri ile alır.

İçerde son bölümde sağ kolum dediği adamı kaybeden Celal deliye dönerken onu öldürmekle suçlanan Sarp, başta kendini ve ailesini korumak için kaçsa da annesi ve Eylem için geri dönmek zorunda kalır. Melek ile işbirliği yaparak onu kaçırmış gibi davranan Sarp annesi ve Eylem karşılığında Melek’i takas yapacaktır.

Planı saat gibi işleyen Sarp önce Davut’u takip edip annesini ve eylemi kurtarır sonra da Melek’i evine gönderir. Şimdi sıra bu tuzağı ona kuranı bulmaktır. İzleri takip eden Sarp, Alyanak’ın ismine ulaşır. Ama asıl hedef kendi değil Celal’dir. Ve Sarp bunu hiç istemese de Celal’i korumak zorunda kalacaktır.

Celal, Sarp'ın sayesinde bombaların arasından sağ salim kurtulsa da herkes onun öldüğünü ve bunu Sarp'ın yaptığını düşünmektedir. Böyle düşünenlerden biri olan Mert onu öldürmek için Sarp'ı takip eder ve ıssız bir tünelde tam ateş edecekken, Celal'in sapa sağlam karşısına dikilmesi ile hayatının şokunu yaşar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *