» 
»
 

İçerde 13. Bölüm 12 Aralık fragmanında ağlatan sahne!

Show TV ekranlarının beğenilen dizisi 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Kardeşinin öldüğünü düşünmeye başlayan Sarp'ın karşısına çıkan küçük kardeşinin ondan vazgeçmemesini istediği sahne duygu yüklü anlar yaşattı.

Mert inikamını alacak mı? Sarp kardeşini aramaktan vazgeçecek mi? Celal ve Sarp arasında neler oluyor? İçerde son bölümde tüm dengeler değişmiş, Sarp ve Celal arasında koparılması zor bağlar oluşmaya devam ederken Mert, inatla Eylem’in peşini bırakmayan ve kendisine sürekli mail göndererek kafasının karışmasına sebep olan, gizemli ismin peşine düşmüştür. İpuçlarını izleyen Mert’in karşına çıkan isim ise yeni bir savaşın başlamasına neden olacak türdendir.

İçerde 12. bölümde coşkun ile karşılaşan Mert, ilk şaşkınlığının ardından aracın arkasından koşar ancak yetişemez. Sarp ise Yusuf komiserin Celal'i yakalamak için kardeşinin yaşadığı yalanını uydurup, Necip'in öldüğünü söylemediğini öğrenince deliye döner oysa o çoktan Necip'in öldüğünü Mert'in bıraktığı zarftaki ölüm belgesi ile öğrenmiş ancak Yusuf'un kendisini kandıracağını ummamıştır. Tüm gemileri yakan Sarp, Yusuf'a komiserliği bıraktığını söyler.

Yeni bölümde Mert, kendi davasının peşine düşüp hayatını mahveden adamdan intikamını alma planları içerisine girecekti. Sarp ise annesinin sözleri ile kardeşine dair yeni bir umut ışığı yakalamış, sürekli karşısına çıkan ezeli iki düşman gibi görünseler de karşılaştıklarında bir türlü zarar görmesine izin veremediği Mert’in aslında kim olduğunu araştırmaya karar verecektir? 

Sarp, Mert’in öz kardeşi olduğunu öğrenecek mi? Celal’den intikam almak isteyen Coşkun, Mert’e geçmişini ve Celal’in gerçekte kim olduğunu anlatacak mı? İçerde 13. Bölüm 12 Aralık Salı akşamı Show TV ekranlarında olacak… Son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanları için takipte kalın…

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *