» 
»
 

İçerde 13. yeni bölümde Mert'ten Celal'e sert uyarı

Son zamanların en iyi yapımlarından İçerde 13. Bölüm 12 Aralık’ta izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Yayınlanan fragmanda beklenmedik gelişmeler yaşanmakta. Mert ve Celal arasında neler oluyor? Ayrıntılar haberimizde…

Mafya babası Celal’in iki küçük kardeşi kirli oyunlarla ayırdı dizi İçerde 13. Bölümde yıllarca Mert’i yanına alarak ona iyilik yapmış gibi görünen Celal’in yalanları bir bir gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Son bölümde Mert’in Coşkun’la karşılaşması dizideki dengeleri değiştirirken, yeni bölümde neler olacağı merak ediliyor.

İçerde 12. Bölümde Sarp kardeşini bulmak adına çıktığı yolda onun yaşadığını kendisine söyleyen esrarengiz kişinin Yusuf Komiser olduğunu öğrenenince dünya başına yıkılır ve polisliği bırakmaya karar verir. Coşkun’la karşılaşan Mert’te en az Sarp kadar dağılmıştır. Çocukluğunu elinden alan öldüğünü sandığı adam sapa sağlam kanlı canlı karşısındadır! 

Coşkun'un peşine düşen Mert, beklemediği bir anda köşeye sıkışır. Coşkun Eylem'i kaçırıp Mert'in hayatı karşılığında Celal hakkında haber yapması için zorlar. Bu esnada Sarp'ı yeniden ikna etmeye çalışan Yusuf, Umut'un yaşıyor olabileceğini, öldüğünde üzerinde olduğu iddia edilen gömlekteki kan sonuçlarını kendisine gösterir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *