» 
»
 

İçerde 14. Bölüm fragmanı! Celal’in yeni düşmanı kim?

İçerde 13. Bölüm yine soluksuz izlendi. 19 Aralık Cuma günü yayınlanacak İçerde 14. Bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş başladı. Mert ailesinin izini bulabilecek mi? Coşkun Fusun'a ulaşacakbilecek mi? Yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar…

Show TV’nin beğenilerek izlenen dizisi son bölümde Celal ve Mert arasında beklemedik gelişmeler yaşanıyor. Mert’in baba gibi sevdiği Celal babasının foyası ortaya çıkacak mı? Sarp kardeşi ile ilgili ipuçlarına ulaşabilecek mi? Yeni bölümle ilgili hiç duyulmamış dedikodular ve son bölüm özeti için takipte kalın…

İçerde 13. Bölümde Coşkun’dan bir ailesi olduğunu öğrenen Mert, hüznü ve acıyı bir arada yaşar. Aklı karışmıştır. Coşkun onun polis olmasını neden umursamamıştır. Yoksa Celal’in ondan sakladığı bir şeyler mi vardır? Yusuf’un tuzağından kurtulan Celal kendisinin kuyusunu kazan avukatın kim olduğunu öğrenmek için görevi Sarp’a verir. Yusuf Komiser ile ilgili büyük hayal kırıklıkları yaşayan Sarp yürüdüğü yolda artık yalnızdır.

Avukatı bulma görevini yerine getiren Sarp avukatı bulur. Onu takip edip arkasındaki asıl isme ulaşır ancak Sarp karşısına çıkan savunmasız kadının kim olduğunu çözemese de bunun eski bir hesap olduğunu anlamak çok zor olmamıştır. Durumu Celal'e anlatan Sarp onuda alıp avukatın ofisine gider. Ava giden Celal bu kez sert kayaya çatar. Onu ailesi ile tehdit eden avukat yüzünden ofisen geldiği gibi çıkmak zorunda kalır.

Geçmişin izlerini takip etmeye başlayan Coşkun, Mert'i kaçırdığı esi eve gider. Orada karşılaştığı bir bayandan yaşdıkları yeni evin adresini alır. Coşkun'un Mert'e ulaşmasından korkan Celal, Coşkun anlatmadan önce Mert'e Melek hakkındaki gerçeği anlatır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *