» 
»
 

İçerde 14’ün tanıtımı izleyiciyi ekrana kilitliyor

Show TV ekranlarında yayınlanan İçerde 14. Yeni bölüm 2. fragmanı nefes kesiyor. Saklı kalan tüm sırlar ortaya çıkıyor. 19 Aralık Pazartesi akşamı ekrana gelecek bölümde neler olacağı merak konusu. İçerde yeni bölüm 2. fragmanı ve bölüm dedikoduları detaylarda…

19 Aralık Pazartesi akşamı yine İçerde 14. Bölüm konuşulacak. Yayınlanan fragmanda Davut’un Sarp tarafından silahla tehdit edilmesi, nedeni ile Celal’in yeni düşmanının Sarp olduğunun ortaya çıktığının düşünülmesine sebep oluyor. Yoksa dolabın içinde olduğu düşünülen kişi orada yok mu? Sarp’ın kimliği gizli kalmaya devam edecek mi?

İçerde son bölümde Celal kim olduğu bilinmeyen bir düşman tarafında sürekli sinsice tehdit edilmektedir. Bu kişinin kim olduğunu bulmadı için görevlendirilen Sarp, bir bilgi elde edemediğini ifade ederek, Celal’in dikkatini avukatın üzerine çekmeye çalışır ve başarır da oysa o gizli düşman Sarp’ın ta kendisidir.

Öte yandan Mert’in elinden kurtulmayı başaran Coşkun, onun ki olduğunu anlayınca bu işin peşini bırakmamaya karar verir ve Coşkun’un annesinin yeni ev adresini bulur. Mert’i Celal’e kendisinden sakladığı bir şeyler olduğunu düşündüğü için çok kızgındır. Bunu anlayan Celal ona Melek ile ilgili gerçeği anlatır.

İçerde 14. bölüm 19 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00'de yayınlanan özet bölüm sonrasında izleyicisi ile buluşacak...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *