» 
»
 

İçerde 15. Bölüm tanıtımı! Yusuf Müdür öldü mü?

Heyecan devam ediyor… İçerde 15. Bölüm de neler oluyor? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yusuf Müdür diziden ayrılacak mı? Ayrıntılar haberimizde…

Pazartesi akşamlarının izlenme rekorları kıran dizisi İçerde 15. Bölüm heyecanla bekleniyor. Son bölümde Celal’in yeni düşmanının Köstenceli’nin karısının olduğunun ortaya çıkması, bunun bir görüntü olduğu şeklinde yorumlara sebep oluyor. Sarp’ın iş birlikçisi Leyla’nın ölen kocası kim? Mert kendi ve Celal hakkındaki gerçeği öğrenecek mi?

İçerde 14. Bölümde Mert Coşkun’un peşine düşer ancak Coşkun durumu fark eder. Celal’in yeni düşmanı Sarp’ın yeni işbirlikçisi olacaktır. Biri intikamını alırken diğeri de kardeşi hakkında izler aramaya devam edecektir. Sarp’ın planı tutar ve Patron adı dilden dile dolaşmaya başlar. Bu durumdan büyük rahatsızlık duyan Celal, patronun peşine düşer.

Mert’in de yardımı ile Leyla’nın evinin adresini bulan Celal, Davut ve Sarp’ı adrese yollar. Sarp evde olan Leyla’yı arayarak saklanmasını söyler. Leyla ise tam tersini yapıp evin hizmetlisi gibi davranır. O esnada da avukat yardıma yetişir. Evin kendisine ait olduğunu söyler. Sarp'ın planları sayesinde kurtulur.

İçerde 15. bölüm 26 Aralık Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında olacak...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *