» 
»
 

İçerde 15. Bölümde Sarp’ın kimliği deşifre oluyor!

Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi İçerde 15. Bölüm için geri sayım başladı. Yayınlanan 15. bölüm 1. ve 2. fragmaları nefes kesiyor. Yeni bölümde Sarp çok büyük tehlike altında…

Show TV ekranlarında yayınlandığı tarihten bu yana sürekli artan reyting oranları ile dizi severlerin gözdesi olan İçerde 15. Bölüm yine çok konuşulacak 16 Aralık Pazartesi ekranlara gelecek bölümde Sarp’ı zorlu günler beklediği görülüyor.

Patronun kim olduğunu öğrenmek için Sarp’ı görevlendiren Celal ona gerek kalmadan Leyla Hanımı ele geçirir ve ona Coşkun’u nereden tanıdığını sorar. Kadın olduğu için Leyla’yı hafife alan Celal hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır ve Leyla’nın silahının namlusu ile karşı karşıya kalır.

Yusuf Komiser görevin vurulması sebebi ile yerine gelen müdür Sarp’ın görevden çekilmesini istese de Sarp için asıl görev şimdi başlamıştır. Leyla’nın evindeki gizli kameralardan kimliğinin deşifre olduğunu düşünen Sarp, tüm gemileri yakmış yanına bir sürü patlayıcı alarak Celal’in yanına gider.

Amacı Celal’in her şeyi öğrendiğini anlarsa kendi ile birlikte Celal’i de yok etmektir. Ama bir şeyler olmuştur. Sarp yine Celal’in elinden kendini kurtarmayı başarır.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *