» 
»
 

İçerde 18. Bölüm fragmanında Sarp Coşkun’u köşeye sıkıştırıyor

Show TV ekranlarında izlenme rekorları kıran dizi İçerde 18. Bölüm fragmanı yayınlandı. 23 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümde Sarp, Coşkun’u nezarethanede köşeye sıkıştırmış, tüm gerçekleri anlatması için canı ile tehdit etmektedir.

İçerde 18. Bölüm için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Coşkun’un yaptığı son hamle onu ele verirken, Celal’in elinden kurtulduğuna sevinen Coşkun, bu kez de Sarp’ın pençelerinin arasına düşmüştür. İçerde 18. yeni bölüm 2. Fragmanı ve yeni bölüm dedikoduları için takipte kalın…

İçerde 17. Bölümde Coşkun’un tuzağına düşen Melek, Sarp’ın keskin zekası sayesinde Celal ve adamlarının yardımı ile kurtarılır. Ancak bu kurtuluş, daha büyük sorunların başlangıcı olacaktır. Mert, farkında olmadan Melek’e Celal’in gerçek babası olduğunu anlatır. Gerçeklerle sarsılan Melek, daha bunu kaldıramamışken, bir de babasının annesini öldürdüğünü öğrenir.

Gerçekleri tek öğrenen Melek değildir. Melek ve Celal arasındaki bağın bu kadar güçlü olmasından şüphe eden Yeşim, gizli saklı yaptığı incelemerle, Celal ve Melek'in DNA'larını çarşılaştırtır. Kısa sürede çıkan sonuçlar aralarında hayır ilişkisinden daha fazlasının olduğunu ortaya koymaktadır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *