» 
»
 

İçerde 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! 26 Eylül için nefesler tutuldu

Başrollerinde Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy'un birlikte paylaştığı İçerde'nin 2. bölüm 2. fragmanında neler oluyor? Sarp küçük yaşta kaybettiği kardeşinin farklı bir fotoğrafını buluyor. İçerde'nin yeni bölümünde neler olacak? İlk bölüm özeti ile detaylarda...

İçerde'nin 2. bölüm 2. fragmanı yayına girdi. Dev kadrosu ile ilk bölümüyle ekranlara gelen İçerde'nin 2. bölüm fragmanı heyecan dolu. Yeni bölümde neler yaşanacak? Show Tv'nin polisiye tadında, İçerde dizisi ilk bölümü ile izleyicileriyle buluşacak. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanan İçerde dizisinin 2. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Dizinin yeni bölümünde neler olacak? Baş rollerinde Aras Bulut İynemli, Çağatay Ulusoy, Bensu Soral, Mustafa Uğurlu ve Damla Colbay gibi sevilen usta isimler yer alıyor. Ay Yapım'ın yeni projesi İçerde'nin 2. bölümünde neler yaşanacak?

İçerde dizisinin konusu ise ilgi çekmeyi başardı. Polis Akademisi'nde okumakta olan Sarp yani Çağatay Ulusoy ve Mert yani Aras Bulut İynemli, kardeş olduklarından habersiz hırslarına yenik düşerek birbirlerine rakiptirler. Sarp, Polis Akademisi mezuniyetine sadece son bir hafta kala, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından polislikten kovulur.

Bunu öğrenen Sarp, mezuniyet gününde Yusuf'a silah doğrultur ve maceralarla dolu karanlık bir hayata adım attığından habersizdir. Sarp'ın polislikten atılmasının ardından onu bekleyen bu karanlık dünyada en yakın düşmanı, kardeşi olduğundan habersiz Polis Akademisi'nin gözdesi Mert olacaktır.

Kaybedecek hiç birşeyi olmayan Sarp'ın o karanlık dünyasında hep İçerde tuttuğu kardeşi ile düşman olması onlara kaderin bir oyunudur. Annesinin uyarılarına rağmen herkese göre kötü adam olmayı tercih eden Sarp'ın kalbinde aşk tohumları yeşerecek. Bu aşk onu değiştirebilecek mi? Yeni bölüm gelişmeleri için takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *