» 
»
 

İçerde 22. yeni bölümde Celal Mert’in ipini çekiyor

İçerde son bölüm izlenme rekorları kırarken İçerde 22. Yeni bölüm için heyecanlı bekleyiş başladı. Mert gerçeklere adım adım yaklaşırken, Celal oğlum dediği Mert’i gözden çıkarıyor.

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi içerde 22. Bölüm için yayınlana tanıtım heyecan veren sahnelerle dolu. İki kardeşin amansızca birbirlerini arıyor olmalarına karşın, farkında olmadan birbirlerinin baş düşmanı haline geldiği dizide, Celal tüm gemileri yakıyor.

İçerde son bölümde istemeden de olsa Coşkunu ellerinde kaçıran Mert ve Sarp bundan habersiz olsalar da aynı amaç için çaba vermektedirler. Coşkun ise Yaşar’a sığınarak Celal’den kendisini korumaya çalışsa da hayatının hatasını yaptığını fark etmez.

Yaşar, Sarp ve Mert birbirlerini kovalıya dursun, Celal Mert’e hayatının oyununu oynar. Celal evinin kapısının altından attığı nottan kendisine bahsedip bahsetmemesine göre onun yaşayıp yaşamayacağına karar verecektir. Sarp’a ulaşan Coşkun ise onu yeniden güç verecek haberler verir ona. Umut hayattadır ve Coşkun onunla ara ara konuşuyordur.

 

İçerde 22 bölüm 20 Şubat Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında olacak. Mert Celal'in kendisine kurduğu tuzağı anlayacak mı? Sarp Coşkun'u bulacak mı? 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *