» 
»
 

İçerde 23. Bölümde Mert’le ilgili gerçekler ortaya çıkıyor mu?

İçerde 23. bölüm tanıtımda yeni bölümle ilgili önemli ipuçları veriliyor. Yusuf komiser Mert’in Celal’e çalıştığından şüpheleniyor! İşte ayrıntılar…

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi İçerde 23. Bölümün heyecanla beklenen tanıtımı yayınlandı. Son bölümde Mert ve Celal’in karşı karşıya geldiği sahne bölüme damgasını vururken yeni bölümde neler olacağı merak konusu olmayı başardı.

Tanıtımda Celal’e sonsuz bir kim besleyen Yusuf Müdür, şüpheleri doğrultusunda araştırmaya başladığı Mert'i yakından takip etmeye başlıyor. Dizi de gittikçe işler daha çok çıkmaza girerken, Celal, Sarp’ı Yusuf, Mert’i deniyor. Tüm bu gelişmeler ışığında iki kardeş tam da birbirlerine yaklaştıkları bu dönemde farkında olmadan yeniden karşı karşıya geliyor.

İçerde son bölümde Celal Sarp'ı test etmek için sahte bir sevkiyat düzenliyor. Sonra'da Sarp ve Celal'e bir çanta dolusu para verip o parayı kumarhanede harcamalarını söylüyor. Kumarhanede yaşanan olaylarda bir gariplik olduğunu anlayan Sarp, izleri takip edince Celal'in kendisini denediğini anlayıp, onun oyununu bozuyor. Diziye yeni dahil olan Handan'ın da yardımları ile Sarp ve Celal arasındaki soğukluk bir nebze de olsa gideriliyor. Bu duruma en çok sevinen ise adamı deşifre olmaktan kurtulan Yusuf Müdür oluyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *