» 
»
 

İçerde 39. final bölümü fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'nin en sevilen dizilerinden İçerde final bölümü fragmanı büyük bir merakla bekleniyor. Artık Celal Sarp'tan sonra Mert'i de kaybetmenin şokunu yaşıyor. İçerde son bölüm gelişmeleri neler oldu? 19 Haziran'da neler olacak? İşte detaylar...

Celal'ın tüm planları tersine dönerken İçerde 39. son bölüm fragmanı da merak ediliyor. İçerde final bölümü öncesi heyecanın tırmandığı dizide oldukça önemli gelişmeler yaşandı. İçerde son bölüm gelişmeleri arasında Mert'in Umut olduğu gerçeğini öğrenmesi ve abisi ve annesine kavuşması duygusal anlara sahne olurken, bu anlara gizlice şahit olan Celal artık Mert'i de gözden çıkardı.

İçerde yeni bölümde Celal'in Mert ile ilgili planları merak edilirken, Yeşim'in öldürülmesi için emir veren Celal, oğlu Mustafa'yı da gözyaşlarına boğdu. Abisi Sarp ile birlikte hareket eden Umut, Mustafa'yı annesine kavuşturma sözü ile teselli etse de Yeşim Celal'in elinden kurtulabilecek mi?

İçerde son bölüm gelişmelerinde Yeşim ve Sarp'ın buluştuğu anlarda Umut ise Mustafa'yı almak için Celal'ın evindeydi. Kendisini ailesinden koparan Celal'in bir kez de kendi oğluna aynı şeyleri yaşatmasına engel olmak isteyen Umut onu annesine kavuşturmak için kendisini riske attı. Ancak Celal tüm planları bozdu ve Umut'u Mustafa ile birlikte yakaldı. Yeşim ise Sarp'ın kahvesine koyduğu ilaçla onu etkisiz hale getirdi. Ancak Yeşim istediğini alamadı ve Mustafa'yı almayı beklerken Celal yine onu kovdu.

Umut ve Sarp'ı kurduğu oyunla ele geçiren kebapçı ne yapacak? Mustafa'nın onların elinde olduğunu öğrenen Celal iyice çığrından çıkıyor. Neler olup bittiğini anlamaya çalışan Celal oğlunun evde olmadığını öğrenince çıldırıyor.

İçerde büyük final öncesi yaşananlar izleyicileri oldukça heyecana sürüklerken, sonunda kazanan Celal mi olacak yoksa Yılmaz kaerdeşler onu alt etmeyi başarabilecekler mi merakla bekleniyor. İçerde final bölümü 19 Haziran'da.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *