» 
»
 

İçerde 5. bölüm 17 Ekim fragmanı Sarp'ın gerçek kimliği ortaya çıkıyor

İçerde dizisi 4. Bölüm nefesler tutularak izlenirken Celal ve Mert’in karşılaşma sahnesi geceye damgasını vurdu. Yeni bölüme dair önemli i uçları veren İçerde 5. Bölüm fragmanı ve 4. Son bölüm özetini haberimizde bulabilirsiniz.

İçerde 4. Bölümde mekanına konan böceği bulan Celal onu oraya kimin koyduğunu öğrenmek için kamera görüntülerini inceler. Ancak kamera görüntüleri bozulduğu için onu oraya kimin yerleştirdiğini öğrenemez. Sarp’ın peşinden ormana giden Mert, onun kardeşini bulmak için Celal’in peşine düştüğünü iddia etse de Sarp bunların hepsini yalanlar ve resimdekinin kendisi olduğunu söyle. Anlattıklarına inanmış gibi davranan Mert artık aramızdaki hesap kapanmıştır diyerek oradan ayrılır.

Yaşananlardan dolayı deliye dönen Celal önce bilgisayarcı çocuğa zarar verir sonra da Sarp’ı yanına çağırarak gözünü dört açması konusunda uyarır. Özel bir misafiri gelecektir ve bu konuda hata yapma şansı yoktur. Sarp yeni görevine getirmek için Celal’in oğlunu okula bıraktığı esnada gelen bir telefonla annesinin hastaneye kaldırıldığını öğrenir.

Eski mahallesindeki sünnet törenine katılan Celal, Sarp’ın evinin kapısının önünde Mert ile karşılaşır ancak onu görmezden gelip yoluna devam eder. Celal’in buna çok sinirlendiği tahmin eden Mert orada neden bulunduğunu açıklayacak bir yalan arar. Celal gördüğü manzarayı hazmedemeyen Celal Davut ile birlikte Sarp’ın annesinin dükkanına not yollar. Ancak not Eylem’in eline geçer ve Sarp’ı onun vurduğunu öğrendiğini Mert’e söyler. Mert ise vurduğu kişinin Sarp olduğunu bilmediğini söyler.

Melek’in karşısına dikilen Davut, onu Sarp konusunda uyarır. Celal’in aralarında yaşananları öğrenmesi durumunda başına gelebilecekleri bir kez daha hatırlatır. Melek bunu hiç istemese de zarar görmemesi için ondan uzak durmaya karar verir. Komiser Yusuf’un da yardımı ile kardeşini bulmaya çalışan Sarp bir adrese ulaşır. Necip denilen adam Sarp'a kardeşini Celal'i öldürme şartı ile vereceğini söyler...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *