» 
 

İçerde 5. Bölümde beklenen Akın Işık Şener Şen mi

Show TV’nin sevilen dizisi İçerde 5. Bölümünde Celal’in beklediği esrarengiz misafiri Akın Işık’ın ünlü oyuncu Şener Şen olacağı iddiası dizinin ve Şen’in hayranlarını heyecanlandırdı.

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan usta oyuncu Şener Şen’in İçerde dizisine katılacağını sosyal medya hesabından duyuran Gözde Kansu ( Yeşim karakteri) dizinin hayranları arasında heyecan yarattı. Dizinin yapımcıları ve Şener Şen tarafından henüz yayınlanan resmi bir açıklama olmamasına rağmen şimdi gözler İçerde dizisinin yeni bölümlerine çevrildi.

Son bölümde Sarp Celal’in önemli bir misafir beklediğini duymuş ve gelecek kişinin kim olduğunu öğrenmek için büyük bir çaba sarf etmiştir. Celal eşinden misafiri için özel bir hediye istemiş, konuşmalara kulak misafiri olan Sarp bunun ismi öğrenmek için iyi bir fırsat olduğunu düşünmüştür. Celal’in eşine hediye seçimi konusunda yardımcı olabileceğine ikna eden Sarp onunla birlikte kapalı çarşıya gider.

Birkaç alternatifin ardından Sarp’ın da önerisi ile çakmak almaya karar verilir ancak hediyenin daha özel olması için hediye sahibinin baş harfleri yazılmalıdır. Melek bu bilgiyi alabilecekleri tek isimdir ve Melek gelecek kişinin Akın Işık olduğunu söyler… Yeni bölümde diziye katılacak olan karakterin gerçekten Şener Şen olduğunu öğrenmek için geri sayım başladı. İçerde 5. Bölüm 17 Ekim Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *