» 
»
 

İçerde 8. bölüm 7 Kasım fragmanı yayınlandı mı?

İçerde 8. bölüm Sarp, Mert, Celal, Melek, Yusuf arasında yaşanan nefes kesen olaylarla soluksuz izlenmeye devam ediyor. İçerde 8. bölüm neler olacak? Mert'i kaçıran Coşkun yaşıyor mu? Yeni bölüm fragmanı ve İçerde 7. Bölüm özetine haberimizin içeriğinde ulaşabilirsiniz. İşte detaylar.

Yıllar önce istemeden de olsa yolları ayrılan iki kardeşin yıllar sonra iki düşman olarak yeniden bir araya gelmesini anlatan dizinin 7 Kasım Pazartesi ekranlara gelecek olan İçerde 8. Bölüm heyecanla bekleniyor. Son bölümde Sarp ve Mert arasında yaşananlar diziye damgasını vururken yeni bölümde Sarp’ın Mert’in kardeşi olup olmadığını öğrenip öğrenemeyeceği merak konusu oldu. İçerde 8. Bölüm yeni fragmanı ve yayınlanacak olan son bölüm özetini haberimizden takip edebilirsiniz. Son bölümde vurulan Aslan öldü mü? Aslan'ı kim vurdu? Mert mi Celal mi?

İçerde 7. bölümde Mert'in köşeye sıkıştığını fark eden Celal, Arslan'ın işini kendi bitirir. Ancak karşı tarafta da olsa bir insan ölmüş olması onu çok etkilemiştir. Olay yerine sonradan gelen Sarp ve Yusuf komiser ise Arslan'ın bir hain olduğunu ve Celal tarafından yaptığı bir yanlış nedeni ile infaz edildiğini düşünmektedir. Melek kendisi ve Mert'e yıllarca eziyet eden adamın haberini internette görünce deliye döner. Durumu Celal'e anlatıp o adamı bulmasını ister.

Haberi yapan Eylem ise ne kadar büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduğunun farkında değildir. Haberin çıkış kaynağının peşine düşen Sarp, kardeşi ile ilgili bir bilgi elde edemese de Melek'in Celal'in öz kızı olduğunu ve annesinin kendisini aldatmasından dolayı Celal tarafından öldürüldüğünü öğrenir. Ancak Celal bunu Melek'in öğrenmesini istemez ve bilgiyi elinde tutan adamın ailesini kaçırıp kendini öldürmesini sağlar. Yaşananları uzaktan izleyen Coşkun ise ortaya çıkmak için doğru zamanı beklemektedir...

İçerde geçen haftaki bölümde Sarp son anda yaptığı hamle ile Melek’in güvenini yeniden kazanır ancak Yeşim onların arasında yaşanan bu yakınlaşmaya şahit olur ve Sarp’ı üstü kapalı uyarır. Yusuf komiser Celal’in sevkiyatını basmak için gerekli planları yapsa da, Mert tüm planı bozar ve malları depodan kaçırır. Ve korunaklı bir alana saklar. Bu işte bir gariplik olduğunu anlayan Sarp, teşkilatın içerisinde bir köstebek olduğunu anlayıp Yusuf müdürü uyarır.

Artık herkes şüpheli konumundadır ve bunu anlamak için Sarp kendince bir plan hazırlar. Mert ise şüpheleri anlayıp dikkatleri Arslan’ın üzerine çeker. Oysa Arslan Mert’i takip etmiş Celal’le buluştuğunu görünce bunu kameraya çekmiş ve kendisinin suçsuz olduğunu kanıtlayacaktır. Mert’i yakalamak için onun karşısına dikilen Arslan Mert’e silah çeker, Mert’te bu duruma karşılık verir ancak onu öldürmek istememektedir. Saniyeler sonra bir el silah sesi duyulur… 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *