» 
 

İçerde dizisinin Minik'i utanınca sahne dakikalarca çekilemedi

İçerde dizisinde Minik karakterini canlandıran Seyithan Özdemir, Yaşamak Güzel Şey adlı sinema filmi için kamera karşısına geçti. Ancak çekimler sırasında hakaret etmesi istenen Özdemir utanınca dakikalarca kendisine dil döküldü.

Yaşamak Güzel Şey filminin çekimlerinde utangaç minik zorlandı. Fenomen dizi İçerde'de Minik karakterini canlandıran Seyithan Özdemir, senaryo gereği Müfit Can Saçıntı'ya hakaret edecekti. Ancak kendisinden söylemesi istenen kelimeyi kullanamayan Özdemir, herkesi şaşırttı. Setteki tavırlayla herkesin sevgisini kazanan Özdemir'e hakaret etmesi için dakikalarca dil döküldü.

Filmin hem yönetmeni hem de başrol oyuncusu Müfit Can Saçıntı, Seyithan Özdemir ile karşılıklı bir sahnesi sırasında oldukça şaşırtıcı bir olay meydana geldi. Özdemir'in Saçıntı'ya hakaret içerikli bir sözcük söylenmesi istendi ancak kendisini çok sevdiğini ve bu kelimeyi asla söyleyemeyeceğini söylemesi üzerine Özdemir'e bunun rol gereği olduğunu anlatmak ve ikna etmek dakikalar sürdü.

Saçıntı, bu sahnenin yönetmenlik hayatındaki en özel sahnelerden biri olduğunu belirterek böyle güzel kalpli bir insanı çok az gördüğünü, Özdemir'in sert görünümünn altında melek gibi bir kalbi olduğunu dile getirdi. Özdemir'in rol gereği bile olsa kötü bir sözcük kullanamadığını belirten Saçıntı, "Dakikalarca bana hakaret etsin diye yalvardım. Bu sahneyi asla unutmayacağım." dedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *