» 
 

İçerde son bölümüyle reytingleri alt üst etti!

Pazartesi akşamlarının soluksuz izlenen dizisi 19 Aralık akşamına damgasını vurdu! İçerde son bölümü ile tüm kategorilerde izlenme rekorları kırdı. 14. Bölümü ile ekranlara gelen dizinin finali Yusuf Müdür diziden ayrılıyor mu? Sorularını akla getirdi.

İzleyici ile buluştuğu ilk bölümünden bu yana sürekli yükselen bir ivme ile izlenme rekorları kıran dizi İçerde 19 Aralık Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında yayınlanan 14. Bölümü ile reyting sıralamasında yine zirveyi kaptırmadı. Yayınlanan reyting oranlarına göre, "İçerde" 10,10 izlenme oranı (rating), 21,97 izlenme payı (share) ile yine birinci sıraya oturdu.

İçerde 14. Bölümde, Celal yeni düşmanı olan “Patron” un kim olduğunu öğrenmek için yoğun çaba sarf ederken, Sarp yaptığı planın bozulmaması için Leyla ve avukatı koruma altına alır ancak Alyanak’ın Sarp’ın Köstenceli’nin katili olduğunu açıklamadı tüm planı bozar.

Aklı karışan Leyla Hanım hayatını kurtaran Sarp’ın bunu yapmış olduğuna inanmasa da avukat Sarp’ın bir hain olduğunu düşünür ve onu öldürmeye karar verir. Sarp’ı takibe alan avukat onu hiç beklemediği bir anda sıkıştırır. Oysa zarar görmemesi adına Sarp’ı takip eden bir kişi daha vardır.

Avukatın elinde silah olduğunu fark eden Yusuf Müdür onu korumak için avukatın dikkatini çeker ve aralarında çıkan çatışmada Sarp’ın önüne atlayarak avukatın kurşunlarının hedefi olur.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *