» 
»
 

İçerde yeni bölümde Celal, Sarp ve Melek’i öğreniyor mu?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi İçerde 16. Bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen bölümde Coşkun Mert’ten ailesine karşın Celal’i istiyor. Yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti haberimizde…

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi İçerde 16. Bölüm izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Son bölümde Coşkun Mert’in elinden kurtarmayı başatmış ve yeni planlar peşine düşmüştü. Kendisini yarı yolda bırakan Celal’den İntikam almak isteyen Coşkun amacına ulaşabilecek mi? Sarp ve Melek arasında bir şeyler olduğunu öğrenen Celal, onları ayırmayı başarabilecek mi? 

İçerde son bölümde Celal, patron olduğunu düşündüğü Leyla’yı yakalamış, Coşkun’la ilgili bildiklerini öğrenmek için onu sorguya çekerken Leyla hiç beklemediği bir anda sakladığı silahını ortaya çıkarıp alnına dayamıştır. Ancak Davut yine umulmadık bir anda ortaya çıkıp, Celal’in hayatını kurtarmayı başarmıştır.

Alyanak’a ikinci bir şans veren Celal, herkese onu düşmanmış gibi gösterip, kendisine düşman olanların ona gelmesini sağlayıp kendisine gelenleri Celal’e ispiyonlamasını, arada muhbirlik yapmasını ister. Sarp ve Melek cephesinde ise beklenmedik gelişmeler yaşanmaktadır. Melek’in Sarp’ın annesinin dükkanında olduğunu öğrenen Celal ders vermek için Melek ve Sarp’ın canını yakar.

İçerde 16. bölüm 9 Ocak Pazartesi günü Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Yeni bölüm gelişmeleri yayınlanan fragmanlar için takipte kalın... 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *