» 
 

İçerde’nin Sarp’ı Çağatay Ulusoy hastaneye kaldırıldı

İçerde dizisinde Sarp karakterine hayat veren Çağatay Ulusoy, dizi çekimleri nedeni ile yaşadığı yoğun tempoya daha fazla dayanamadı. Maslak Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılan Ulusoy’a bir saat sürem serum tedavisi uygulandı.

Sergilediği başarılı oyunculuk performansının yanı sıra yakışıklılığı ile de genç kızların gözledi olan Çağatay Ulusoy, son dizisi olan İçerde’nin yoğun temposuna daha fazla dayanamayarak önceki akşam Maslak Acıbadem Hastanesi'ne kaldırıldı.

Alınan bilgilere göre karaciğerinde yağlanma tespit edilen Çağatay Ulusoy'a yaklaşık bir saat serum tedavisi uygulandı. Tedavisinin ardından taburcu edilen Ulusoy, hastane girişinde kendisini gazetecilerin beklediğini öğrenince kimseye görünmeden hastaneden çıkmak için plan yaptı.

İlk olarak aracının getirilmesi için görevlilere talimat verdiği öğrenilen Ulusoy, ardından hastanede çalışan bir görevliyi ikna ederek kendisinin yerine araca bindirerek evine yollayan Ulusoy, gazetecilerin gittiğine dair bilgi aldıktan yaklaşık bir saat sonra hastaneden ayrıldı.

Hastane görevlilerine ve gazetecilere yoğun yağmur altında zor anlar yaşatan Ulusoy için, rol aldığı 'İçerde' dizisinde canlandırdığı 'Sarp'ın etkisinde kaldığı yorumları yapıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *