» 
 

İçerde’nin yakışıklı komiseri Aras Bulut set kazası geçirdi!

Show TV ekranlarında yayınlanan ilginç konusu ile dikkat çekmeyi başaran dizi İçerde’nin Komiser Mert’i, Aras Bulut dizi setinde kolunu kırdı. Ayrıntılar haberimizde…

İçerde dizisinde karizmatik duruşunun yanı sıra hayat verdiği karakter gereğince sergilediği agresif tavırlarla da dikkat çeken Aras Bulut, nam-ı diğer Mert dövüş ve aksiyon sahnelerinde dublör kullanmayı tercih etmemesinin de etkisi ile sette kolunu kırdı.

İçerde 12’nci bölümünde Coşkun’la karşılaştıktan sonra ptikolojisi bozulan Mert, dizide sevdiği kız olan Eylem’in kendisini bulmasının ardından olanları anlatırken öfkesine hakim olamayarak duvarı yumruklamış ve kolunun bu nedenle kırıldığı izlenimini yaratmıştı. Genç oyuncunun dizi gereği konunun alçıda olduğu düşünülürken iddialara göre Aras Bulut’un günlük hayatında da alçısı gezmesi üzerine gerçeğin anlaşıldığı öğrenildi. 

1990 İstanbu doğumlu Aras Bulut, sanatla iç içe olan bir ailenin en küçük çocuğudur. İstanbul Teknik Üniversitesi uçak mühendisliği okumakta olan Bulut, Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde sergilediği üstün performansı ile dikkatleri çekmeyi başarmış, sonrasında da Muhteşem Yüzyıl, Maral: En güzel hikayem adlı dizilerde de rol almıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *